Zbiórka Kolonia 2019 dla dzieci - zdjęcie główne

Kolonia 2019 dla dzieci

170 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Dziękujemy z całego serca za okazaną pomoc w zeszłym roku przy zbiórce pieniążków na wakacje 2018r.

W tym roku również zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc w zebraniu funduszy na wakacje dla dzieci, do Kołobrzegu wyjeżdżamy 25-lipca na 10 dni 40-dzieci . Co roku organizujemy wypoczynek letni nad morzem, dla dzieci i młodzieży.Nasz teren jest położony na złożach uranu gdzie jest duże promieniowanie dzieci są narażone na choroby ; serca , tarczycy, astmy  itp. Jest zalecany taki wyjazd nad morze przede wszystkim na zmianę klimatu i jodu . Dzieci pochodzą z różnych rodzin a najczęściej zaniedbanych gdzie, potrzebują oderwać się od problemów i życia codziennego 

Jesteśmy Fundacją od 15- lat . Prowadzimy Świetlicę Środowiskową  ,,Kolorowy Świat '' w Nowej Rudzie przy ul. Jeziornej 1a. Fundacja realizuje swoje cele przez ; opiekę, doradztwo , pomoc rzeczową , materialną osobą , rodzinom , środowiskom , dotkniętym patologią , biednym , słabym zagubionym , bezradnym ,materialnie . Kształtowanie właściwych postaw i relacji obowiązujących w zdrowej społeczności , opartych na zasadach moralnych.Koszt kolonii to ; 4-posiłki dziennie puls nocleg = 70 zł dziennie razy 10 dni = 700 zł za osobę . Wyjazd i powrót to koszt PKP za całą grupę 3500,00 zł w dwie strony  

                                                    Dziękujemy za pomoc dar serca dla dzieci 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
170 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Elżbieta Gajderowicz - awatar
Elżbieta Gajderowicz
10
Arkadiusz Czerniak - awatar
Arkadiusz Czerniak
100
Żaneta - awatar
Żaneta
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij