Zbiórka Kolonia 2019 dla dzieci - miniaturka zdjęcia

Kolonia 2019 dla dzieci

Zbiórka Kolonia 2019 dla dzieci - zdjęcie główne

Kolonia 2019 dla dzieci

170 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 

Dziękujemy z całego serca za okazaną pomoc w zeszłym roku przy zbiórce pieniążków na wakacje 2018r.

W tym roku również zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc w zebraniu funduszy na wakacje dla dzieci, do Kołobrzegu wyjeżdżamy 25-lipca na 10 dni 40-dzieci . Co roku organizujemy wypoczynek letni nad morzem, dla dzieci i młodzieży.Nasz teren jest położony na złożach uranu gdzie jest duże promieniowanie dzieci są narażone na choroby ; serca , tarczycy, astmy  itp. Jest zalecany taki wyjazd nad morze przede wszystkim na zmianę klimatu i jodu . Dzieci pochodzą z różnych rodzin a najczęściej zaniedbanych gdzie, potrzebują oderwać się od problemów i życia codziennego 

Jesteśmy Fundacją od 15- lat . Prowadzimy Świetlicę Środowiskową  ,,Kolorowy Świat '' w Nowej Rudzie przy ul. Jeziornej 1a. Fundacja realizuje swoje cele przez ; opiekę, doradztwo , pomoc rzeczową , materialną osobą , rodzinom , środowiskom , dotkniętym patologią , biednym , słabym zagubionym , bezradnym ,materialnie . Kształtowanie właściwych postaw i relacji obowiązujących w zdrowej społeczności , opartych na zasadach moralnych.Koszt kolonii to ; 4-posiłki dziennie puls nocleg = 70 zł dziennie razy 10 dni = 700 zł za osobę . Wyjazd i powrót to koszt PKP za całą grupę 3500,00 zł w dwie strony  

                                                    Dziękujemy za pomoc dar serca dla dzieci 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
170 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Elżbieta Gajderowicz - awatar
Elżbieta Gajderowicz
10
Arkadiusz Czerniak - awatar
Arkadiusz Czerniak
100
Żaneta - awatar
Żaneta
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij