Zbiórka Wierzę, że z rakiem można wygrać - miniaturka zdjęcia

Wierzę, że z rakiem można wygrać

Halo Taxi - awatar

Halo Taxi

Organizator zbiórki

Nazywam się Andrzej i jestem szczęśliwym mężem Elżbiety. Moja żona ma 48 lat. Prawie dwa lata temu zaczął się nasz koszmar,usłyszeliśmy diagnozę u mojej żony,rak niedrobnokomórkowy płuca prawego 60x40mm z naciekiem na I i II żebro.Wówczas to moje szczęśliwe życie okazało się być kruche jak skorupka jajka ale pomyślałem sobie że przecież Bog istnieje i pomaga nam i że z rakiem można wygrać.Zaczyna się walka z czasem,grudzień 2016 trafiamy do Instytutu Grużlicy i Chorób Płuc w Warszawie, kwalifikacja do leczenia operacyjnego, ponowne badania i oczekiwanie na wynik. Niestety zdyskwalifikowano żonę i odesłano do Olsztyna gdzie zaproponowano nam radykalną radioterapię. Najpierw trzy kursy chemioterapii i radioterapia.Styczeń 2017 żona dostała taką dawkę napromieniowania że uszkodzono jej wiązadła i przestała władać prawą ręką, stwierdzono że to od choroby ale po wizycie u prof.Roberta Pirkera w Wiedniu wiem że dawka naświetleń którą podano żonie była dużo za mocna. Ok pomyślałem, przecież to specjaliści i wiedzą co robią,niestety po 32 naświetleniach guz był tej samej wielkości co przed naświetleniami. podziękowano nam i odesłano do onkologa prowadzącego.Trzy miesiące czekamy na kolejny tomograf i kolejny cios,guz rośnie więc skierowano żonę na chemioterapię. I tak od września 2017-marca 2018 roku co dwa tygodnie faszerowano żonę chemią pomimo tego że guz nie reagował. Żona wyglądała jak cień,jej stan zdrowia pogorszył się strasznie, utrata wagi, włosów i ogólnie katastrofa.Spotkałem się z lekarzem prowadzącym który oznajmił mi że dalsze podawanie chemii nie ma sensu i żebym zastanowił się nad oddaniem żony do hospicjum ponieważ według niego polska medycyna  nic więcej nie jest w stanie zrobić.  Straciłem wszelki szacunek do tytułów typu doktor, profesor medycyny itp. Żona trafiła do szpitala miejskiego w naszym rodzinnym mieście gdzie poinformowano nas że stan żony jest przedagonalny i odesłano nas do domu.Ja zawsze staram się patrzeć na życie w różowych kolorach nawet gdy jest bardzo żle, dzięki ludziom z różnych for onkologicznych i pomocy ludzi o dobrych sercach dotarłem do osób które mimo tego że nie dawano im szans na wyleczenie żyją i czują się bardzo dobrze. U niektórych komórki rakowe całkowicie zaginęły. Podjąłem walkę o życie swojej żony i o dziwo Pan Bóg mnie wysłuchał. Zastosowaliśmy terapię alternatywną wlewy z witaminy C i DMSO. Ostatnio zrobiliśmy tomografię i moja radość ,guz się zatrzymał, nie rośnie. Dołączamy terapię Gersona, amigdalinę czyli vitaminę B17 . Żona przytyła od połowy marca ponad 7 kg i powolutku powraca do świata żywych,zaczeła sama chodzić czyli siły powracają. Niestety całkowita kuracja alternatywna czyli wlewy B17, vitaminy C,DMSO to koszt ok 80 tys zl. (pierwsza dawka leków już zakupiona 7.5tys zł) Taka jest cena życia w przypadku mojej żony,niestety sami nie jesteśmy w stanie pokryć kosztów całej tarapii.

Dlatego proszę wszystkich ludzi o dobrych sercach,przyjaciół,znajomych i nie  znajomych o pomoc. Ja wierzę, że z rakiem można wygrać a moja żona może żyć. Wierzę że nie zostaniemy sami w tej nierównej walce. Za każdą wpłaconą złotówkę dziękujemy z głębi serca.

Aktualności

 • Halo Taxi - awatar

  Halo Taxi

  04.06.18
  04.06.18

  Kochani przyjaciele,znajomi i nie znajomi,ludzie o wspaniałych sercach, dziękujemy wam wszystkim za okazaną pomoc. Wasze wsparcie, daje nam nadzieję że wygramy tą walkę, że wybraliśmy dobrą drogę. Dziękujemy z całego serca, zrobiliśmy wyniki krwi i poprawiły się wyrażnie.BRAWO WY

Komentarze

 • Iwona - awatar

  Iwona

  15.06.18
  15.06.18

  Powodzenia.

  • Halo Taxi - awatar

   Halo Taxi - Organizator zbiórki

   15.06.18
   15.06.18

   Dziękuje bardzo.

 • MonArt - awatar

  MonArt

  15.06.18
  15.06.18

  Zdrowia!

  • Halo Taxi - awatar

   Halo Taxi - Organizator zbiórki

   15.06.18
   15.06.18

   Dziękuje z całego serca.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.06.18
  15.06.18

  Kochani, chce sie z Wami czyms podzielic. Otóz, dwa miesiace temu dostalismy diagnoze. Mój Tata ma nowotwor. zlosliwy. przerzuty. nie ma sensu podawac chemii. Dramat w rodzinie, szybki powrot do domu, placz, lament, lzy. wszystko w tajemnicy przed Nim, by nie cierpial. zamiast jednak uzalac sie nad soba postanowilam zglebic wszystkie metody, uwaga, niekonwencjonalne, medycyny alternatywnej, o ktorych dotychczas gdzie slyszalam. wraz z Mamą, ktora byla organem wykonawczym, wprowadziłysmy konkretne i ukierunkowane leczenie. dieta - przede wszystkim wyeliminowanie cukru i chemii, a takze zywnosci przetworzonej. duzo wody i produktow alkalizujacych.soda oczyszczona czda (ta do analiz, oczyszczona) by podwyzszyc ph organizmu (rak rozwija sie w srodowisku kwasowym,zreszta jak wiekszosc pasozytow i grzybow), oleje: czarnuszka na regeneracje watroby), kokos bo to zrodlo witamin, lniany - omega 3 plus suplkementy omega 3, probiotyki, amigdalina czyli gorzkie pestki moreli (powoduje, że w organi

 • Elżbieta Laskowska - awatar

  Elżbieta Laskowska

  10.06.18
  10.06.18

  Elu-- wracaj do zdrowia

  • Halo Taxi - awatar

   Halo Taxi - Organizator zbiórki

   11.06.18
   11.06.18

   Dziękuje bardzo Pani Elu.

 • Robert i Ilona Manelscy - awatar

  Robert i Ilona Manelscy

  04.06.18
  04.06.18

  Życzymy dużo zdrowia !

Halo Taxi - awatar

Halo Taxi

Organizator zbiórki

Wpłaty - 313

Agnieszka Ecka - awatar
100
Agnieszka Ecka
Bartosz - awatar
50
Bartosz
ania bajon. Da się raka wyleczyć! koniec kropka! - awatar
15
ania bajon. Da się raka wyleczyć! koniec kropka!
Czarek Rolka - awatar
5
Czarek Rolka
Arek Dąbrowski - awatar
500
Arek Dąbrowski
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Izabela - awatar
50
Izabela
Wioletta Wasilewska-Mankiewicz - awatar
100
Wioletta Wasilewska-Mankiewicz
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.