Zbiórka Klub interwencji dziennikarskich - miniaturka zdjęcia

Klub interwencji dziennikarskich Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Klub interwencji dziennikarskich - zdjęcie główne

Klub interwencji dziennikarskich

193 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ela Gawin - awatar

Ela Gawin

Organizator zbiórki

SZUKAM KLIENTÓW,  WSPÓŁPRACOWNIKÓW I SPONSORÓW NASZEGO KLUBU INTERWENCJI DZIENNIKARSKICH...

Moi drodzy, od 1999 roku prowadzę własną działalność gospodarczą - zajmuję się robieniem zdjęć, filmów, organizacją imprez, reklamą i dziennikarstwem. Mam zarejestrowaną własna firmę EG Studio Agencję fotograficzno - filmową, biuro reklamy i klub dziennikarski.  Skończyłam studia - Polonistykę i Filmoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim (wydział Humanistyczny, Instytut Sztuk Audiowizualnych). Zawody, w których pracuję od 20 lat znajdziecie na wizytówce powyżej (fotograf, filmowiec, specjalista ds. reklamy, dziennikarz, blogerka, youtuberka.). 30 lat pracowałam jako fotomodelka i nadal chętnie pozuję do zdjęć :)

Od kilku lat pasjonuje mnie  dziennikarstwo, a zwłaszcza interwencyjne. Żeby móc kontynuować te działania muszę ciągle kupować nowy sprzęt fotograficzno - filmowo - komputerowy. Mam własną pracownię fotograficzno - filmową i komputery, to małe pomieszczenie przy mieszkaniu. Kiedyś wynajmowałam osobny lokal na studio fotograficzne w centrum Krakowa, od Urzędu Miasta, niestety miałam za wysokie opłaty za niego i po kilkunastu latach go zwolniłam. Marzę o własnym, dużym miejsu do pracy (praciwnia, studio fotograficzne, garderoba dla pozujących osób, miejsce do produkcji filmów,  schowek na sprzęt fotograficzno filmowy i do produkcji filmów itp.). 

Mój sprzęt do pracy zużywa się i starzeje... Aktualnie muszę kupić nową kamerę hdv, mikrofon, nowego laptopa do pracy w terenie i nowy komputer stacjonarny do montażu.
Muszę też pomyśleć o kupnie nowego aparatu fotograficznego i teleobiektywu.  Potrzebny jest nam też bardziej specjalistyczny sprzęt np. dron, sprzęt podsłuchowy itp. 

Robię zdjęcia, fotoreportaże i filmy na ciekawe tematy społeczne, obyczajowe, polityczne i kulturalne. W naszych materiałach promujemy wartości patriotyczne, Polskę i polską kulturę. Przedstawiamy problemy różnych ludzi mieszkających w Polsce. 

Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą ze mną albo chcielibyście wesprzeć nasz Klub Interwencji dziennikarskich przysłowiową złotówką będzie mi bardzo miło.
Więcej informacji o mnie znajdziecie na www.facebook.com/elagawin
Na Facebooku są też prowadzone przeze mnie grupy o nazwie "Klub interwencji dziennikarskich Ela Gawin", "Kraków dobry i zły Ela Gawin", "Centrum pomocy fiarom przemocy psychicznej w internecie" i "Fanklub Eli Gawin".
Zapraszam też na Youtube - mam tutaj kilka kanałów
1 Ela Gawin - fotograf, filmowiec, specjalista ds. reklamy, dziennikarz
2 EG Studio Agencja Fotograficzno - Filmowa i biuro reklamy
3 Klub Interwencji dziennikarskich
4 Kraków dobry i zły
i inne
Utrzymuję się z robienia zdjęć, filmów, reklam i redakcji tekstów na zamówienia prywatne i różnych firm i z tego finansuję moje działania dziennikarskie.

Mam malutką córeczkę Marysię, którą wychowuję będąc po rozwodzie... Nie mam szczęścia w miłości, ani w kartach... Nie mam talentu do zarabiania pieniędzy…

Uwielbiam bawić się fotografią i robić różne fajne grafiki...
Dysponuję własnym studiem fotograficznym - stacjonarnym i mobilnym (ul. Ceglarska 25/ 11 w Krakowie). To mała pracownia w piwnicy i nie ma walorów punktu usługowego. Kiedyś studio, w którym pracowałam wyglądało tak jak zdjęcie poniżej i miało dwa pomieszczenia. Przyjeżdżano do mnie na zdjecia do dokumentów nawet zza Krakowa, bo robię kilka ujęc do wyboru, bardzo się staram i retuszuję zdjęcia.  Chciałabym odbudować moje studio - fotograficzno - filmowe!

Mam prawicowe, propolskie przekonania polityczne, ale szanuję osoby o innych poglądach. Mam znajomych i współpracowników o różnych przekonaniach politycznych, światopoglądzie, wyznaniu, rasie czy orientacji seksualnej... Uważam, że ludzi w Polsce nie powinny dzielić inne poglądy i inny sposób myślenia, bo wszyscy jesteśmy Polakami. To samo dotyczy świata, wszyscy jesteśmy równoprawnymi mieszkańcami ziemi i "obywatelami kosmosu"...   

Pochodzę z rodziny katolickiej i inteligenckiej, moi rodzice byli nauczycielami akademickimi, ojciec był łprofesorem akademickim (geofizykiem na Aademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie). Jestem rodowitą krakowianką. Od urodzenia mieszkam w bloku i gdy chcę wyjść na spacer muszę się pół godziny przygotowywać bo trzeba wyjść na ulicę... Moim marzeniem jest mieć własny dom w górach, z ogrodem, drzewami i kwiatami... Chciałabym móc wybiegać do ogrodu, rozczochrana i w pidżamie, chodzić boso po trawie i oglądać niebo... Robiłabym różne party i zapraszała znajomych... Przy domu zrobiłabym swoją pracownię, a w podziemiach studio fotograficzne... 

 Pozdrawiam Was - Ela

tel. 501 926 721, 606 285 176


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Rafał Krzemowski - awatar

  Rafał Krzemowski

  05.11.2018
  05.11.2018

  Ela, jako stary znajomy ofiaruję Ci moje ciężko zarobione pieniądze, żeby było Cię stać na wspaniałą kampanię wyborczą. Razem pokonamy koalicję!!! DAMY RADĘ!!! P.s. Kiedy film z wanny?

 • Ilona Bełcikowska - awatar

  Ilona Bełcikowska

  30.06.2017
  30.06.2017

  Jan Paweł II, Gloria Maryi Dziewicy! Pani Elu, głęboko w Panią wierzę <3

 • Roman Kubiszyn - awatar

  Roman Kubiszyn

  19.04.2017
  19.04.2017

  Dzień dobry Pani Elu. Czy za wpłatę 10 zł mogę zrobić sobie u Pani zdjęcie do dokumentu? Zadzwonię dzisiaj w tej sprawie. Polecę Panią moim znajomym, bo wiem, że też potrzebują zdjęć do dokumentów... Życzę wszystkiego najlepszego i utrzymania tego fajnego studio. Trzymam kciuki. Damy radę #

  • Ela Gawin - awatar

   Ela Gawin - Organizator zbiórki

   19.04.2017
   19.04.2017

   Tak, oczywiście. Zdjęcie mogę zrobić w pracowni na ul. Ceglarskiej 25 lub studio ul. Mazowiecka 21 w Krakowie. Pozdrawiam

 • Marcin Klemczak - awatar

  Marcin Klemczak

  17.04.2017
  17.04.2017

  Fenomenalna jakość usług fotograficznych! O to właśnie chodzi, dystrybucjonizm, aby drobni przedsiębiorcy mogli realizować swoje interesy i tym samym budować wolny rynek, sprzedawać paróweczki bez zezwolenia lub robić zdjęcia jak Pani. Pani działalność ma pełne poparcie Partii Złotego Środka, serdecznie pozdrawiam.

  • Ela Gawin - awatar

   Ela Gawin - Organizator zbiórki

   19.04.2017
   19.04.2017

   Dziękuję.

 • Patrycja C. - awatar

  Patrycja C.

  17.04.2017
  17.04.2017

  Szczerze polecam usługi Pani Eli, jest ona jedyną w swym rodzaju specjalistką. Zabójcza jakość zdjęć, niesamowite efekty specjalne, nie do opisania słowami!

  • Ela Gawin - awatar

   Ela Gawin - Organizator zbiórki

   17.04.2017
   17.04.2017

   Dziękuję, proszę nie żartować. Do ideału mi daleko. Ale w naszym studio pracowało już wielu fotografów. To miejsce pomaga w pracy wielu ludziom...

193 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ela Gawin - awatar

Ela Gawin

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Martyna Manowska-Laszczak - awatar
Martyna Manowska-Laszczak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Rafał Krzemowski - awatar
Rafał Krzemowski
2
Ilona Bełcikowska - awatar
Ilona Bełcikowska
1
Mawid - awatar
Mawid
2
Roman Kubiszyn - awatar
Roman Kubiszyn
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marcin Klemczak - awatar
Marcin Klemczak
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij