Zbiórka Własny kąt dla mnie i dzieci - miniaturka zdjęcia

Własny kąt dla mnie i dzieci Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Własny kąt dla mnie i dzieci - zdjęcie główne

Własny kąt dla mnie i dzieci

0 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Bauer - awatar

Małgorzata Bauer

Organizator zbiórki

Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci, robię wszystko by moje małe serduszka miały jak najlepiej niestety kilka lat temu nawałnica zniszczyła mój dom rodzinny od tamtej pory nie mamy własnego kąta, musimy z narzeczonym wynajmować małe mieszkanko z moimi rodzicami, w tej chwili jestem w ciąży co było dla nas szokiem ponieważ wiedząc w jakiej jesteśmy sytuacji nie mogliśmy sobie na to pozwolić, Bóg miał jednak inny plan. Zostało 3 miesiące do porodu wiemy, że nie możemy tutaj zostać, mimo że narzeczony ma pracę a ja dorabiam jako fotograf nie jest nam łatwo, probowaliśmy wziąść kredyt na mieszkanie niestety nie możemy narzeczony kilka lat w stecz pomógł swojej mamie wziął dla niej duży kredyt który teraz musi spłacać sam jeszcze 7 lat była obiecywana pomoc w spłacie teraz zostaliśmy z tym sami...może nasze dobro które daliśmy innym teraz wróci do nas wierzę w to mocno w moc pomagania... 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Bauer - awatar

Małgorzata Bauer

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij