Zbiórka ELZA Pies z komórki Czy zdążymy - miniaturka zdjęcia

ELZA Pies z komórki Czy zdążymy

ELZA Pies z komórki Czy zdążymy

5 100 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać teraz
 

Nie możesz umrzeć - nie pozwalam !!!!!! 💔💔💔😭😭😭😭

musisz poznać świat szczęście miłość zabawki przytulanie kąpanie w jeziorze , wakacje . Dzisiaj wygrzewałaś się na słońcu .....pewnie pierwszy raz w życiu znalazłaś sobie kijek 😢😢😢😢ryczę bo wiem jak jesteś chora i ze możemy nie mieć więcej czasu .

Błagam pomóżcie nam uratować Elzę moje serce jest rozpieprzone w drobny mak . W środę dowiemy się czy usłyszymy wyrok czy czeka nas ciężka operacja usunięcia śledziony proszę wspomożcie nas leki badania , rehabilitacja ,operacja to koszty o jakich nie myślimy - bo pragniemy tylko żeby żyła , ale kiedyś przyjdzie zapłacić faktury a  my nie mamy nic 💔 Olga dziękujemy Tobie ,że Elza miała taki cudowny poranek ❤️😘

Elza może zrobić tylko kilkanaście kroków i stać ok 1  minutkę potem nogi , w których nie ma żadnych mięśni już nie wytrzymują 😩😩😩

Anika Kaczmarek opisała twoj stan zdrowia jest dramatycznie, ale będziemy walczyć o ciebie wszystkim siłami .......wspomóżcie nas błagam 💔💔💔

Elza to suczka, której człowiek zgotował piekło na ziemi......

Żyła przez 6 lat w całkowitej ciemność, odizolowana od świata, ludzi, psów, spacerów, podstawowych radości z życia psa. Kiedyś może i miała spacer ... raz dziennie. Od przeszło roku nie wyszła ze swojego wiezienia, w którym siedziała za niewinność... Elza jest spokojnym psem, nie zna reakcji człowieka, dlatego trzyma dystans, sprawia wrażenie trochę psa autystycznego.

Od wczoraj (5.04) sprawdzamy jej stan kliniczny. Tu dobre wiadomości się kończą. Ta cudowna sunia, ma stany zwyrodnieniowe odcinka L do S kręgosłupa, dysplazja I i II stopnia stawów biodrowych. FCP lewego stawu (fragmentacja wyrostka wieńcowego przyśrodkowego kości łokciowej), zaniki mięśni, bolesność wszystkich stawów, kończyn. Najsmutniejszy jest fakt, zmian ogniskowych na śledzionie, zmiany te są najprawdopodobniej rakowe, przed nami kolejna seria badan by znaleźć przyczynę wspomnianych zmian ogniskowych. Jej żołądek jest tak wygłodzony, ze pokarm zjedzony dzień wcześniej zatrzymuje się w upośledzonym układzie trawiennym, nerki jak na psa w tym wieku tez są bardzo zniszczone. A to wszystko wynikiem złych warunków bytowania. Tylko człowiek może zgotować taki los zwierzęciu...

Koszty opieki i leczenia Elzy będą rosły z dnia na dzień, niestety. dalsza diagnostyka przed nami, leki przeciwbólowe i przeciwzapalne już są włączone, na tym nie koniec. Niestety my środków już nie mamy dlatego zwracamy się do Was z prośba o wsparcie i pomoc w udźwignięciu tych narastających zapotrzebowań...

Bez Was nie damy rady, ani my ani cudowna Elza. Prosimy , błagamy potrzebujemy wsparcia na zapłacenie faktur, dalsza diagnostykę i leczenie. Pomóżcie nam ratować zdrowie i życie, Elzy ona ledwo chodzi z bólu .

Oprócz pieniędzy Elza bardzo potrzebuje wsparcia w postaci : Karmy najlepiej specjalistycznej na stawy sucha Royal Canin Mobility, Purina jm, Hills j/d lub Brit Care senior

mokra Animonda Grand Carno

Suplementy diety wspomagające stawy, kości, nerki.

 A najbardziej potrzebuje odpowiedzialnego domu z ciepłem rodzinnym, bez barier architektonicznych (schodów). Najlepiej żeby dom był w okolicach Poznania, ze względu na dalsza diagnostykę i leczenie psa .Oczywiście do momentu wyleczenia Pokrywamy kosztu weterynaryjne .

Błagam !!!!!’o dom

dla Elza naprawdę nie ma wymagań kawałek posłanka miska i kawałek ogródka , w którym mogłaby pomalutku chodzic i odbudowywać swoją sylwetkę i kondycję .

Elza miała trafić pod opiekę fundacji Rotka w przyszłym tygodniu, niestety ze względu na stan zdrowia psa, transport do fundacji, gdzie docelowo ma trafić, jest niemożliwy.

Dopisek : Elza

531604816 Anna C.

510926771 Karolina

733027121 Anika

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja MONDO CANE - Inspektorat Poznań - awatar

  Fundacja MONDO CANE - Inspektorat Poznań

  15.04.18
  15.04.18

  Elzunia czeka na operację poznaniacy świat ,chłonie go cała sobą . Patrzenie jak zwraca uwagę na każdy dźwięk na każdy ruch wyciska łzy . Czasami siada jak zamurowana i patrzy na inne zwierzęta . Nie miała okazji poznać i przebywać z inni teraz aż zamiera z zachwytu . Koszty badań so tej pory to za same zdjęcia rtg 360 zł zabieg to ok :33000 plus pobyt w szpItalu jeśli będzie potrzeba to ok 150 zł za dobę ......

  Zdjęcie aktualizacji 14 116

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.04.18
  27.04.18

  Trzymaj się Słoneczko :*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.04.18
  14.04.18

  Mam nadzieję taką małą że gatunek ludzki najbardziej brutalny na tym świecie w końcu się opamięta i przestanie krzywdzić ......

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.04.18
  13.04.18

  200

 • DOROTA SZUBERT-KUBIENIEC - awatar

  DOROTA SZUBERT-KUBIENIEC

  13.04.18
  13.04.18

  walcz <3

5 100 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 36

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maciej - awatar
Maciej
20
Daniela - awatar
Daniela
20
Bogna - awatar
Bogna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 290
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 355
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Edaola - awatar
Edaola
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij