Zbiórka Elza z pseudo prosi o pomoc - zdjęcie główne

Elza z pseudo prosi o pomoc

964 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Elza to około 4 letnia suczka w typie maltańczyka. Przerażona kupka nieszczęścia, która do tej pory była maszynką do rodzenia szczeniąt. Elza to bardzo spokojna, wręcz pogodzona z losem sunia, która nawet nie śniła o tym, że jej życie może się kiedyś odmienić.  Kiedy do nas trafiła była psem bardzo zaniedbanym. Jej sierść była polepiona odchodami, skóra ze swędzącymi zmianami...

Na łapkach Elza miała skorupę z włosów. Włos był tak poplątany, że nie było widać poduszek. Chodzenie sprawiało jej ból, stawiała krzywo łapki. Na zdjęciu łapka Elzy i ledwo widoczna, spod wycinanej skorupy poduszeczka

Bolące dziąsła i ogromny kamień na zębach, chore sprawiające ogromny ból  uszy... 

 

Oprócz wizyty u Ortopedy i badań z tym związanych, Elzę czekają częste wizyty w gabinecie wet, czipowanie, odrobaczenie, kastracja, badania krwi i kału, leczenie uszu i skóry. Musimy zakupić suplementy na skórę i sierść, suplementy na wzmocnienie odporności, specjalistyczny szampon leczniczy, w którym musi być kąpana oraz specjalistyczną karmę. Musimy zakupić podkłady higieniczne, ponieważ Elza nie jest nauczona załatwiania potrzeb na spacerach, boi się otwartej przestrzeni. W związku z dziwnym wyciekiem z dróg rodnych umówiłysmy Elzę na badanie USG. Niestety badanie USG Wykazało ciążę, jeden płód był martwy. Musieliśmy natychmiast wykonać sterylizację. Dodatkowo okazało się, że Elza ma szmery w sercu. Po zagojeniu blizny, umówimy ja na wizytę u kardiologa. Elzę czeka jeszcze usunięcie kamienia z zębów i zepsutych zębów.

Opieka Wet Elzy niesie za sobą kolejne zaskakujące nas koszty.  

Będziemy bardzo wdzięczne za każdą wpłaconą złotówkę. Każda nawet najmniejsza kwota ma ogromne znaczenie i jest szansą dla Knopiego i Elzy na nowe, zdrowe życie.

Z góry dziękujemy za pomoc i wsparcie

Komentarze


  • Joanna D - awatar

    Joanna D

    09.05.19
    09.05.19

    powodzenia skarbie!!!

964 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Wpłaty: 21

Joanna D - awatar
Joanna D
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
244
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Katarzyna Mielechowicz - awatar
Katarzyna Mielechowicz
50
Angelika Grabiec - awatar
Angelika Grabiec
20
Odetta - awatar
Odetta
50
Anna - awatar
Anna
100
Beata Kornak - awatar
Beata Kornak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij