Zbiórka Elza z pseudo prosi o pomoc - zdjęcie główne

Elza z pseudo prosi o pomoc

964 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Elza to około 4 letnia suczka w typie maltańczyka. Przerażona kupka nieszczęścia, która do tej pory była maszynką do rodzenia szczeniąt. Elza to bardzo spokojna, wręcz pogodzona z losem sunia, która nawet nie śniła o tym, że jej życie może się kiedyś odmienić.  Kiedy do nas trafiła była psem bardzo zaniedbanym. Jej sierść była polepiona odchodami, skóra ze swędzącymi zmianami...

Na łapkach Elza miała skorupę z włosów. Włos był tak poplątany, że nie było widać poduszek. Chodzenie sprawiało jej ból, stawiała krzywo łapki. Na zdjęciu łapka Elzy i ledwo widoczna, spod wycinanej skorupy poduszeczka

Bolące dziąsła i ogromny kamień na zębach, chore sprawiające ogromny ból  uszy... 

 

Oprócz wizyty u Ortopedy i badań z tym związanych, Elzę czekają częste wizyty w gabinecie wet, czipowanie, odrobaczenie, kastracja, badania krwi i kału, leczenie uszu i skóry. Musimy zakupić suplementy na skórę i sierść, suplementy na wzmocnienie odporności, specjalistyczny szampon leczniczy, w którym musi być kąpana oraz specjalistyczną karmę. Musimy zakupić podkłady higieniczne, ponieważ Elza nie jest nauczona załatwiania potrzeb na spacerach, boi się otwartej przestrzeni. W związku z dziwnym wyciekiem z dróg rodnych umówiłysmy Elzę na badanie USG. Niestety badanie USG Wykazało ciążę, jeden płód był martwy. Musieliśmy natychmiast wykonać sterylizację. Dodatkowo okazało się, że Elza ma szmery w sercu. Po zagojeniu blizny, umówimy ja na wizytę u kardiologa. Elzę czeka jeszcze usunięcie kamienia z zębów i zepsutych zębów.

Opieka Wet Elzy niesie za sobą kolejne zaskakujące nas koszty.  

Będziemy bardzo wdzięczne za każdą wpłaconą złotówkę. Każda nawet najmniejsza kwota ma ogromne znaczenie i jest szansą dla Knopiego i Elzy na nowe, zdrowe życie.

Z góry dziękujemy za pomoc i wsparcie

Komentarze


  • Joanna D - awatar

    Joanna D

    09.05.19
    09.05.19

    powodzenia skarbie!!!

964 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Wpłaty: 21

Joanna D - awatar
Joanna D
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
244
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Katarzyna Mielechowicz - awatar
Katarzyna Mielechowicz
50
Angelika Grabiec - awatar
Angelika Grabiec
20
Odetta - awatar
Odetta
50
Anna - awatar
Anna
100
Beata Kornak - awatar
Beata Kornak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij