Emilka to młoda ambitna, może czasem szalona osoba która dzielnie walczy z MPD. Nie ma zamiaru się poddawać, jednak w trakcie tej walki potrzebuje czasem drobnego wsparcia. Tym razem to wsparcie jest potrzebne by stała się jeszcze bardziej samodzielna, tą samodzielność zapewnił by jej nowy wózek dopasowany do jej potrzeb. Takowy jest już praktycznie w zasięgu jaj ręki, jest tylko jeden problem - zbyt mała ilość gotówki by mogła dopłacić do kwoty gwarantowanej przez PCPR i NFZ. Obydwie te instytucje gotowe są zrefundować część kosztów jednak część kosztów Emilia musi pokryć z własnej kieszeni. Emilia nie należy do osób które siedzą i użalają się nad sobą ale są sytuacje w których sama nie da rady. Przeczytajcie co sama o sobie napisała. 


   ,,Mam na imię Emilia. Jestem 26-latką ze zdiagnozowanym Mózgowym Porażeniem Dziecięcym. Mimo ze towarzyszy m ono od zawsze, nie przeszkadza w tym by realizować swoje pasje.  Dzięki wieloletniej, intensywnej rehabilitacji pod okiem specjalistów z mojego ukochanego szpitala w Zagórzu koło Warszawy, dziś nie tylko wykonuję większość czynności dnia codziennego, ale także wyszywam gobeliny i trenuję amatorsko boks. 


  Kolejnym ważnym krokiem w samorozwoju był udział w VI edycji projektu ,, Akademia Życia -Start up for young disabled people,, który pozwolił mi obrać odpowiednią ścieżkę zawodową jaką jest reklama i Social Media, oraz rozwinąć moją samodzielność poprzez trening umiejętności miękkich ( asertywność, punktualność, kreatywne rozwiązywanie problemów) czy też sprawne poruszanie się komunikacją miejską. 

      Chcę iść za ciosem, wciąż odkrywać siebie, dążąc do samospełnienia, jednak aby to osiągnąć potrzebuję odpowiedniego sprzętu.

      Pieniądze zgromadzone w ramach mojej zbiórki zainwestuję w nowy wózek aktywny, który ze względu na szeroki zakres dostosowań do użytkownika oraz niewielkie gabaryty umożliwia pokonywanie dłuższych odległości bez zbędnego przeciążania nóg, czy tez sprawne robienie zakupów,, 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Wpłaty - 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
90
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
90
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij