Zbiórka Operacja w Barcelonie - miniaturka zdjęcia

Operacja w Barcelonie

Zbiórka Operacja w Barcelonie - zdjęcie główne

Operacja w Barcelonie

107 957 zł z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 600 osób
Wpłać teraz
 
Ewelina Szołczyńska - awatar

Ewelina Szołczyńska

Organizator zbiórki

Mam na imię Ewelina i jestem szczęśliwą żoną i spełnioną mamą. Mam 35 lat. Do niedawna żyłam całkiem spokojnie i beztrosko. 

Zaczęło się jakieś pół roku temu jak po raz pierwszy poczułam osłabienie czucia w lewej dłoni - wypadające przedmioty, drętwienie. Do tego towarzyszył mi ból karku kręgosłupa i głowy. Zostałam skierowana przez lekarza pierwszego kontaktu do neurologa a następnie trafiłam do szpitala. W szpitalu po wykonaniu badań padł wyrok - wykryto u mnie jamistość rdzenia kręgowego oraz opuszki. Ból i drętwienie towarzyszyło dalej. Jednak od jakiegoś miesiąca z dnia na dzień mój stan straszne się pogarsza. 

Objawy które towarzyszą mi w tej chwili to:

- bardzo silny ból  karku i kręgosłupa 

 - sztywnienie karku

- po lewej stronie karku aż pod łopatkę brak czucia

- drętwienie lewej nogi i ręki

- bardzo silne bóle głowy i oczopląs, wymioty

-  zasłabnięcia z powodu bólu

- drętwienie twarzy i języka

- problemy  z prawidłowym chodzeniem - mam lewą stronę kończyn tak słabą że jak chodzę kuleje

- uczucie pieczenia wzdłuż kręgosłupa,  klatki piersiowej

Ogólnie codzienny silny ból sprawia że nie jestem w stanie funkcjonować normalnie a leki przeciwbólowe już na mnie nie działają.

Jestem mamą 3 małych dzieci i żoną której mąż rok temu zachorował na raka. Mam dla kogo żyć i normalnie funkcjonować ale niestety z każdym dniem jest ze mną coraz gorzej.

Choroba która mnie dotknęła jest nieuleczalna i postępuje bardzo szybko prowadząc do kalectwa, paraliżu a w efekcie śmierci. W Polsce niestety nie ma już dla mnie ratunku. Lekarze kazali mi się przyzwyczaić do życia w bólu. Ból zagryzając zęby człowiek zniesie, ale w momencie gdy nie jesteś w stanie funkcjonować, utrzymać szklanki, przytulić dziecka to nie. Jedyną możliwością na zatrzymanie przebiegu choroby jest operacja przecięcia nici końcowej rdzenia kręgowego. W Polsce takiej operacji nikt nie przeprowadza. Odnajdując inne osoby które chorują na to co ja dowiedziałam się o możliwości przeprowadzenia operacji w Institut Chiari & Siringomielia & Escoliosis w Barcelonie, nie czekając wspólnie z mężem wysłaliśmy wszystkie wyniki do Barcelony i bardzo szybko zostałam zakwalifikowana do zoperowania. Termin operacji jest jednak tak bliski że niestety nie jesteśmy w stanie w inny sposób zebrać potrzebnej sumy jak tylko poprzez zbiórkę internetową. Operacja ma się odbyć 10 lipca a do 4 lipca należy wpłacić ok 20 tys. Euro plus dodatkowe koszta za pobyt, leki. 

Błagam o pomoc nawet najmniejszą. Każda złotówka jest na wagę złota a czasu mam bardzo mało. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Ewelina Szołczyńska - awatar

  Ewelina Szołczyńska

  14.06.19
  14.06.19

  Jesteśmy bardzo wzruszeni i z niedowierzaniem obserwujemy jak wielka życzliwość i pomoc ludzka nas doświadcza. Właśnie zostałam przyjęta do fundacji AVALON- Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym i otrzymałam subkonto na które również można wpłacać pieniążki. Z góry bardzo dziękujemy za każdy odzew i olbrzymią pomoc. Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa • numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 Rachunek prowadzony przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska SA W tytule wpłaty proszę podać nazwisko i numer członkowski nadany przez Fundację – Szołczyńska, 11720 (ten dopisek jest bardzo ważny).

Komentarze


 • Nana - awatar

  Nana

  13.05.20
  13.05.20

  Dam ile mam, chociaz do granicy ubostwa mam milimetry. Prosze brac sie do dziela! Wytrzyma Pani - ślę cieple mysli i dobra energie.

 • Aleksander - awatar

  Aleksander

  12.10.19
  12.10.19

  Życzę dużo zdrowia i szczęścia

 • Marzi - awatar

  Marzi

  11.10.19
  11.10.19

  Powodzenia w powrocie do zdrowia! :*

 • Justyna Przybucińska - awatar

  Justyna Przybucińska

  12.08.19
  12.08.19

  + modlitwa

 • Cezary CYBULSKI - awatar

  Cezary CYBULSKI

  26.07.19
  26.07.19

  Trzymam kciuki

107 957 zł z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 600 osób
Wpłać teraz
 
Ewelina Szołczyńska - awatar

Ewelina Szołczyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 600

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata Pelc - awatar
Agata Pelc
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta - awatar
Marta
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Nana - awatar
Nana
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Stefan Skorupa - awatar
Stefan Skorupa
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij