Zbiórka Operacja w Barcelonie - zdjęcie główne

Operacja w Barcelonie

111 094 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 636 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Szołczyńska - awatar

Ewelina Szołczyńska

Organizator zbiórki

Mam na imię Ewelina i jestem szczęśliwą żoną i spełnioną mamą. Mam 35 lat. Do niedawna żyłam całkiem spokojnie i beztrosko. 

Zaczęło się jakieś pół roku temu jak po raz pierwszy poczułam osłabienie czucia w lewej dłoni - wypadające przedmioty, drętwienie. Do tego towarzyszył mi ból karku kręgosłupa i głowy. Zostałam skierowana przez lekarza pierwszego kontaktu do neurologa a następnie trafiłam do szpitala. W szpitalu po wykonaniu badań padł wyrok - wykryto u mnie jamistość rdzenia kręgowego oraz opuszki. Ból i drętwienie towarzyszyło dalej. Jednak od jakiegoś miesiąca z dnia na dzień mój stan straszne się pogarsza. 

Objawy które towarzyszą mi w tej chwili to:

- bardzo silny ból  karku i kręgosłupa 

 - sztywnienie karku

- po lewej stronie karku aż pod łopatkę brak czucia

- drętwienie lewej nogi i ręki

- bardzo silne bóle głowy i oczopląs, wymioty

-  zasłabnięcia z powodu bólu

- drętwienie twarzy i języka

- problemy  z prawidłowym chodzeniem - mam lewą stronę kończyn tak słabą że jak chodzę kuleje

- uczucie pieczenia wzdłuż kręgosłupa,  klatki piersiowej

Ogólnie codzienny silny ból sprawia że nie jestem w stanie funkcjonować normalnie a leki przeciwbólowe już na mnie nie działają.

Jestem mamą 3 małych dzieci i żoną której mąż rok temu zachorował na raka. Mam dla kogo żyć i normalnie funkcjonować ale niestety z każdym dniem jest ze mną coraz gorzej.

Choroba która mnie dotknęła jest nieuleczalna i postępuje bardzo szybko prowadząc do kalectwa, paraliżu a w efekcie śmierci. W Polsce niestety nie ma już dla mnie ratunku. Lekarze kazali mi się przyzwyczaić do życia w bólu. Ból zagryzając zęby człowiek zniesie, ale w momencie gdy nie jesteś w stanie funkcjonować, utrzymać szklanki, przytulić dziecka to nie. Jedyną możliwością na zatrzymanie przebiegu choroby jest operacja przecięcia nici końcowej rdzenia kręgowego. W Polsce takiej operacji nikt nie przeprowadza. Odnajdując inne osoby które chorują na to co ja dowiedziałam się o możliwości przeprowadzenia operacji w Institut Chiari & Siringomielia & Escoliosis w Barcelonie, nie czekając wspólnie z mężem wysłaliśmy wszystkie wyniki do Barcelony i bardzo szybko zostałam zakwalifikowana do zoperowania. Termin operacji jest jednak tak bliski że niestety nie jesteśmy w stanie w inny sposób zebrać potrzebnej sumy jak tylko poprzez zbiórkę internetową. Operacja ma się odbyć 10 lipca a do 4 lipca należy wpłacić ok 20 tys. Euro plus dodatkowe koszta za pobyt, leki. 

Błagam o pomoc nawet najmniejszą. Każda złotówka jest na wagę złota a czasu mam bardzo mało. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ewelina Szołczyńska - awatar

  Ewelina Szołczyńska

  14.06.19
  14.06.19

  Jesteśmy bardzo wzruszeni i z niedowierzaniem obserwujemy jak wielka życzliwość i pomoc ludzka nas doświadcza. Właśnie zostałam przyjęta do fundacji AVALON- Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym i otrzymałam subkonto na które również można wpłacać pieniążki. Z góry bardzo dziękujemy za każdy odzew i olbrzymią pomoc. Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa • numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 Rachunek prowadzony przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska SA W tytule wpłaty proszę podać nazwisko i numer członkowski nadany przez Fundację – Szołczyńska, 11720 (ten dopisek jest bardzo ważny).

Komentarze


 • Marta Nawrocka - awatar

  Marta Nawrocka

  13.05.21
  13.05.21

  Trzymam kciuki :-)

 • Piotr Typek - awatar

  Piotr Typek

  11.05.21
  11.05.21

  Zdrowia dla was, wytrwałości , pozdrawiam Robert i trzymam kciuki 💪

 • Paweł Depka - awatar

  Paweł Depka

  11.05.21
  11.05.21

  Trzymaj się Ewelina!

 • Nana - awatar

  Nana

  13.05.20
  13.05.20

  Dam ile mam, chociaz do granicy ubostwa mam milimetry. Prosze brac sie do dziela! Wytrzyma Pani - ślę cieple mysli i dobra energie.

 • Aleksander - awatar

  Aleksander

  12.10.19
  12.10.19

  Życzę dużo zdrowia i szczęścia

111 094 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 636 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Szołczyńska - awatar

Ewelina Szołczyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 636

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Rafał - awatar
Rafał
20
Weronika Seweryn - awatar
Weronika Seweryn
50
Olao - awatar
Olao
100
Anna Cyran - awatar
Anna Cyran
250
Sandra Dąbrowska - awatar
Sandra Dąbrowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij