Zbiórka Pomoc dla Chestera - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Chestera

Zbiórka Pomoc dla Chestera - zdjęcie główne

Pomoc dla Chestera

41 zł z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Natalia Smętek - awatar

Natalia Smętek

Organizator zbiórki

Cześć, mam na imię Chester i jestem ośmioletnim kotem. Moja siedemdziesięciosześcioletnia wlaścicielka przygarnęła mnie kilka lat temu. Niedawno przygarnelismy również psa o imieniu Timo, z którym nie do końca się zgadzam. Gdy mnie zdenerwuje czasem go bije. Muszę zostać wykastrowany aby troszkę się uspokoić i nie zrobić krzywdy mojemu koledze. Na dodatek mam rany, które sam sobie robię i są one najprawdopodobniej spowodowane stresem lub pchelkami z którymi walczymy. Na wizycie u weterynarza okazało się również, że muszę mieć wyrwane kły i wyleczone pozostałe zęby. Niestety moja Pani, która ma bardzo dobre serce dostaje jedynie 800 zł emerytury miesięcznie i nie stać jej na moje leczenie i kastracje, które będą kosztować ok. 450 zł. Mimo, że pomaga nam najbliższa rodzina to i tak jest bardzo ciężko związać koniec z końcem. 

Bardzo proszę w imieniu mojej babci Bożeny o pomoc w wyleczeniu kotka i z góry dziękuję za każdą pomoc. Wiemy, że dzięki dobrym ludziom uda się osiągnąć cel. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
41 zł z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Natalia Smętek - awatar

Natalia Smętek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Danka - awatar
Danka
5
Maria Lusita Alvarez - awatar
Maria Lusita Alvarez
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij