Zbiórka Pomoc dla Chestera - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Chestera

Zbiórka Pomoc dla Chestera - zdjęcie główne

Pomoc dla Chestera

41 zł z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Natalia Smętek - awatar

Natalia Smętek

Organizator zbiórki

Cześć, mam na imię Chester i jestem ośmioletnim kotem. Moja siedemdziesięciosześcioletnia wlaścicielka przygarnęła mnie kilka lat temu. Niedawno przygarnelismy również psa o imieniu Timo, z którym nie do końca się zgadzam. Gdy mnie zdenerwuje czasem go bije. Muszę zostać wykastrowany aby troszkę się uspokoić i nie zrobić krzywdy mojemu koledze. Na dodatek mam rany, które sam sobie robię i są one najprawdopodobniej spowodowane stresem lub pchelkami z którymi walczymy. Na wizycie u weterynarza okazało się również, że muszę mieć wyrwane kły i wyleczone pozostałe zęby. Niestety moja Pani, która ma bardzo dobre serce dostaje jedynie 800 zł emerytury miesięcznie i nie stać jej na moje leczenie i kastracje, które będą kosztować ok. 450 zł. Mimo, że pomaga nam najbliższa rodzina to i tak jest bardzo ciężko związać koniec z końcem. 

Bardzo proszę w imieniu mojej babci Bożeny o pomoc w wyleczeniu kotka i z góry dziękuję za każdą pomoc. Wiemy, że dzięki dobrym ludziom uda się osiągnąć cel. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
41 zł z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Natalia Smętek - awatar

Natalia Smętek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Danka - awatar
Danka
5
Maria Lusita Alvarez - awatar
Maria Lusita Alvarez
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij