Zbiórka Budowa amfiteatru - miniaturka zdjęcia

Budowa amfiteatru

Zbiórka Budowa amfiteatru - zdjęcie główne

Budowa amfiteatru

430 zł z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Ilona Mrowiec - awatar

Ilona Mrowiec

Organizator zbiórki

 Szanowni Państwo. W roku 2006 zamieszkałam w cudnej miejscowości Żarki Letnisko. Jest tutaj mikroklimat, jak w miejscowościach nadmorskich - sosny, piasek,woda. W roku 2017 otrzymałam zaszczytną funkcję prezesa Towarzystwa Przyjaciół Żarek Letniska. Organizacja ta istnieje od kilkudziesięciu lat. Naszymi celami statutowymi są : krzewienie kultury i wiedzy o naszej miejscowości, imprezy sportowe, które pozwalają na szerokie poznawanie naszych okolic oraz liczne imprezy kulturalne i rozrywkowe.

Założycielką naszej miejscowości była hrabina Stefania Raczyńska. To właśnie ona pozwoliła zaistnieć Żarkom na linii kolei Warszawsko- Wiedeńskiej. Co roku w  dzień imienin Stefanii obchodzone są Jej imieniny, które są naszą sztandarową imprezą, na którą zjeżdża mnóstwo ludzi. Najważniejszymi punktami naszego sołectwa są:  altanka w parku, willa hrabiny, basen i oczywiście amfiteatr. Niestety ten ostatni jest w opłakanym stanie. Jest to obiekt,który był budowany przez mieszkańców tak zwanym gospodarczym sposobem, ale powstał! Obecnie moim marzeniem, jako prezesa jest budowa nowego obiektu. Od naszych miejscowych sponsorów mamy ufundowany projekt, który załączam, mamy również zrobiony kosztorys. Jednocześnie  mamy też szansę na dotację, ale niestety nie są to pieniądze na wykonanie całego obiektu, dlatego zwracam się do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy chcieliby  wesprzeć mnie w realizacji tego przedsięwzięcia. Może w ten sposób wszyscy zapiszemy się w historii tej przepięknej miejscowości, a ze swej strony zobowiązuję się do zamieszczenia na nowym obiekcie tabliczek imiennych wszystkich ludzi,którzy nam pomogą. Każdego z Państwa, którzy zechcą mi pomóc w realizacji tego zadania serdecznie zapraszam  17 sierpnia na uroczyste obchody imienin hrabiny Stefanii Raczyńskiej. Może to pomoże w podjęciu decyzji. Łączę wyrazy szacunku dla wszystkich, nie tylko darczyńców.

                                                                                  Prezes zarządu TPŻL

                                                                                      Ilona Mrowiec

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Ilona Mrowiec - awatar

    Ilona Mrowiec

    10.02.20
    10.02.20

    Już mamy swoisty sukces, ale bardzo proszę jako prezes TPŻL wpłacajcie pieniądze na ten szczytny cel, niech ten amfiteatr taki z prawdziwego znaczenia zaistnieje. My tutaj zajęci całą sprawą papierów, pozwoleń i uzgodnień możemy liczyć tylko na ludzi o wielkim sercu, którym zależy ,żeby widok Żarek Letniska mógł się zmienić, żebyśmy wreszcie wybudowali coś, co podoba się bardzo ludziom, a co zostanie w Żarkach na wieki. Coś czym będą mogły cieszyć się następne i następne pokolenia. Niech w tej uroczej miejscowości powstanie wreszcie coś okazałego i pięknego zarazem. Amfiteatr, w którym oprócz Imienin Hrabiny będziemy mogli organizować koncerty i super spotkania prze muzyce. Niech wreszcie te Żarki nasze będą niezależne. Proszę pomagajcie dalej. Niech to będą wpłaty po 50 złotych, ale gwarantuję, że uzbieramy. Kochani DAJCIE Z SIEBIE CO MOŻECIE, za co z góry w imieniu zarządu składam już gorące podziękowania. Ilona Mrowiec prezes TPŻL

430 zł z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Ilona Mrowiec - awatar

Ilona Mrowiec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ryszard Grenda - awatar
Ryszard Grenda
90
Zbigniew Grzyb - awatar
Zbigniew Grzyb
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Michał Budek - awatar
Michał Budek
100
Kinga Kaźmierczak - awatar
Kinga Kaźmierczak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij