Zbiórka Zatrzymać niewyobrażalny ból - miniaturka zdjęcia

Zatrzymać niewyobrażalny ból Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zatrzymać niewyobrażalny ból - zdjęcie główne

Zatrzymać niewyobrażalny ból

21 303 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciły 733 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Moniką Majtczak - awatar

Moniką Majtczak

Organizator zbiórki

Witam. Bardzo długo zastanawiałam się czy założyć zbiórkę i nie była to łatwa decyzja. Sądziłam że sama poradzę sobie ze swoim problemem. Poza tym jest tak wiele chorych dzieciaczków...

Namówiła mnie do tego córka widząc moje cierpienie. 

Mam na imię Monika i chce Wam opowiedzieć moją historię.

Od zawsze byłam radosną, pełną życia osoba. Nigdy na nic nie narzekałam. Starałam się pomagać innym organizując zbiórki charytatywne dla domów dziecka. Kochałam życie i ludzi.

Niestety około roku temu mój świat legł w gruzach. Na skutek wypadku straciłam prawie wszystkie zęby. Życie straciło sens. Że wstydu przestałam wychodzić z domu. Odizolowalam się od ludzi. Wstydzę się z kimkolwiek rozmawiać. Jestem bardzo często wyśmiewana że w tak młodym wieku wieku mam tak bardzo zniszczone zęby. Łatwo jest oceniać nie znając czyjeś sytuacji...

Najgorszy jednak jest ból i cierpienie które dotyka mnie każdego dnia. Do ciągłego bólu zębów dołączylo zapalenie dziąseł. Nie mogę jeść ani spać. Również psychicznie trudno mi o wszystko znieść. Wiem że jestem u kresu sił i nie dam rady dłużej znosi tego potwornego bólu. Przełamałam wstyd i jestem po konsultacji u stomatologa i chirurga szczękowego. Koszt leczenia został wyceniony na 71.000 tys złotych.  Niestety taki wydatek jest dla mnie nie do przeskoczenia. Dlatego proszę nie pisz krzywdzących komentarzy, nie wyśmiewają bo to bardzo rani. Jeśli możesz pomóż mi wspierając zbiórkę dowolną kwota lub udostępnij za co będę z całego serca wdzięczna. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Moniką Majtczak - awatar

  Moniką Majtczak

  04.08.2022
  04.08.2022

  Kochani zbiórka stanęła 😭 Wiem że czasy są bardzo ciężkie dlatego blagam tylko o udostępnienie 🙏

Komentarze


 • Jolanta - awatar

  Jolanta

  06.08.2022
  06.08.2022

  Powodzenia, dużo spokoju i zdrowia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.08.2022
  03.08.2022

  powodzenia :)

 • Ewka - awatar

  Ewka

  14.07.2022
  14.07.2022

  Jako mama dziecka neuroatypowego doskonale wiem, jak łatwo przychodzi innym ocenianie i krytykowanie. Proszę walczyć o siebie.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.07.2022
  13.07.2022

  Wpłacone 👍życzę aby wszystko zakończyło się wielkim sukcesem. Niech się Pani nie przejmuje komentarzami innych, życie bywa przewrotne i nie wiadomo kiedy komu przyjdzie prosić o pomoc!!.powodzenia!! 🍀🍀💚

 • Ukrainka - awatar

  Ukrainka

  12.07.2022
  12.07.2022

  Szybkiego powrotu do zdrowia!

21 303 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciły 733 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Moniką Majtczak - awatar

Moniką Majtczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 733

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jolanta - awatar
Jolanta
20
St P - awatar
St P
50
Ewelina - awatar
Ewelina
50
karolina kużma - awatar
karolina kużma
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Artur Lis - awatar
Artur Lis
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij