Estera Gajewska - awatar

Estera Gajewska

Organizator zbiórki

Bardzo proszę o pomoc dla mojej kuzynki. Nawet najmniejszy gest się liczy!! Poniżej zamieszczam historię Anety: 

Mam na imię Aneta, mam 47 lat.Mieszkam w Warszawie i oprócz pracy zarobkowej staram się od wielu lat charytatywnie wspierać osoby i rodziny żyjące w biedzie, niezaradności życiowej, niepełnosprawne z biednych rejonów woj. Świętokrzyskiego ale i mazowieckiego.Kocham pomagać zwierzętom, właśnie mam kolejnego uratowanego z wypadku pieska, to już trzeci. Na co dzień pracuję, wychowuję niepełnosprawną córkę i od 11 lat staram się walczyć z chorobą, dla siebie, rodziny i dla innych ludzi, którym myślę wciąż mogłabym być potrzebna. Pierwszy nowotwór złośliwy miałam w 2007 r., 2 operacje i radioterapię a 2 lata temu nastąpiła nieoperacyjna wznowa, guz w okolicy mózgu usytuowany między narządami krytycznymi głowy, przeszłam wysoce specjalistyczne leczenie w Instytucie Chirurgii Cybernetycznej nożem cyberknife .

Kiedy udało mi się uporać ze wszystkimi fizycznymi i psychicznymi skutkami leczenia i mogłam przez rok cieszyć się powrotem do pracy zawodowej i charytatywnej, zauważyłam, że zaczynam się źle czuć. Kiedy nie otrzymałam pomocy w warszawskiej onkologii, w lutym br wykonałam pilny rezonans i okazało się, że nowotwór skierował się w oczodół i nerw wzrokowy i nie widzę na prawe oko. Nie mogę jeździć samochodem co jest dla mnie bardzo trudne, bo sama zajmuję się moją niepełnosprawną córką , podopieczną Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą. Monika od urodzenia zmaga się z mózgowym porażeniem, upośledzeniem w stopniu znacznym, padaczką, bardzo dużą skoliozą kręgosłupa i klatki piersiowej, nie umie mówić, korzysta z pampersów.

https://dzieciom.pl/podopieczni/19653

Dzięki wielkiej życzliwości i szybkiej organizacji pomocy obecnego Kierownika Zakładu Radioterapii Centrum Onkologii w Gliwicach , gdzie będę pierwszy raz leczona , od 20 marca do 10 kwietnia będą mi pomagać lekarze podając kolejne precyzyjne dawki promieniowania Cyberknife.Moje leczenie to wyjazdy na kontrole, prywatne lekarskie konsultacje, produkty diety przeciwnowotworowej, wlewy kroplówkowe z wit C ( 3700 zł/m-c) i sporo preparatów, suplementów, leków związanych z leczeniem. Aktualnie grudzień- luty był to koszt ponad 10 tyś zł . Na początku tego roku rodzina założyła subkonto w Fundacji Sedeka aby zbierać środki na moje leczenie. 1 % z rozliczenia podatku PIT , wpłynie na subkonto dopiero ok września/października jak Urzędy Skarbowe rozliczą podatników i przekażą organizacjom. Dlatego też bardzo potrzebna jest gotówka teraz, żebym mogła zrealizować bieżące faktury i opłacać kolejne wydatki. Wszystkim osobom, które zdecydują sie w tym roku pomóc właśnie mnie, bardzo, bardzo dziękuję.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Estera Gajewska - awatar

Estera Gajewska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij