Zbiórka Na rehabilitację po operacji - miniaturka zdjęcia

Na rehabilitację po operacji

Zbiórka Na rehabilitację po operacji - zdjęcie główne

Na rehabilitację po operacji

0 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Roman Sz - awatar

Roman Sz

Organizator zbiórki

Cześć,

w styczniu tego roku przeszedłem operację usunięcia dwóch dysków w odcinku szyjnym kręgosłupa. Mam 27 lat i sami lekarze zdziwili się, że tak szybko doszło do tak rozległej degradacji. Dyski wysunęły się o ok 5 - 6 mm i naciskały na rdzeń kręgowy co powodowało drętwienie lewej reki, braki czucia oraz nieznośny ból. Diagnoza była dla mnie jak wyrok. Dodatkowo okazało się, że jeśli operacja nie zostanie przeprowadzona szybko, to może skończyć się to utratą czucia w kończynie. Po długim okresie oczekiwania na operację, która miała odbyć się na Cito, udało się. Dyski zostały usunięte, a w ich miejsce wszczepiono implanty, które mają doprowadzić do zrośnięcia się kręgów. 

Obecnie przebywam na zwolnieniu lekarskim, jako osoba niezdolna do pracy, czeka mnie rehabilitacja, mająca na celu przewrócenie motoryki w szyji. Niestety terminy rehabilitacji finansowanej przez NFZ są bardzo odległe, a trzeba działać już teraz, czas niestety gra na moja niekorzyść. Jedynym wyjściem jest droga rehabilitacja prywatna. Na zwolnieniu lekarskim, niestety otrzymuje jedynie część moich zarobków, które ledwie wystarczają na pokrycie aktualnych zobowiązań, na rehabilitacje niestety mnie nie stać. 

Proszę Was o pomoc i wsparcie w dojściu do zdrowia i odzyskaniu dawnej sprawności, która i tak nigdy nie będzie już taka jak przed operacja, ale pozwoli na w miarę sprawne życie bez ograniczeń, które pozwolą wrócić mi do codziennych obowiązków oraz pozwolą wsiąść na rower, który pozwala mi na relaks i oderwanie się od codziennych trosk.

Z góry dziękuję za każda wpłatę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Roman Sz - awatar

Roman Sz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij