Zbiórka Eurotrip samochodem na Ibizę - miniaturka zdjęcia

Eurotrip samochodem na Ibizę

Michał Pyszniak - awatar

Michał Pyszniak

Organizator zbiórki

Cześć, kogo witam kogo goszczę?!

Jestem Michał, za barem wołają na mnie Tejsti. Moją pasją jest barmaństwo, od 8 lat poświęcam się tej pracy, która jest jednocześnie zabawą, miejscem do poznawania fantastycznych ludzi. Zawsze do Waszej dyspozycji, spełniam przeróżne oczekiwania, robiąc przysmaki dla kubków smakowych. Pracuje też na weselach, upijając Was całą noc :)

Tym razem to ja spełniam swoje marzenia, od ponad roku zbieram pieniądze na swoją podróż życia, marzę o tym, nie mogę się już doczekać, chce TERAZ! Jednak zebrałem dopiero część obranej kwoty. 

Moim marzeniem jest wybrać się samochodem na podróż po Europie zachodniej, chce stanąć obok wieży Eiffla, zabawić się w Heide Parku, przejść się czerwoną ulicą w Amsterdamie, zwiedzić Watykan, zajrzeć do Aten, sprawdzić jedzenie w Barcelonie, odwiedzić Muzeum Lamborghini we Włoszech, sprawdzić jak się robi koktajle na Ibizie!

Chce dostać się na Ibizę oraz chociaż jeden wieczór spędzić tam pracując za barem. Mogę być pomocnikiem, aby tylko spełnić swoje ogromne marzenie.

Na podróż chcę poświęcić 6 tygodni, wyruszając na początku wakacji, z tego powodu biorę wolne od pracy. 

Zmieniłem plany co do tej zbiórki. Intensywnie pracuję, zbieram pieniądze, jestem na dobrej drodze, aby dopiąć planów. Jednak największym kosztem jest dla mnie Ibiza, przelot samolotem z Walencji na Ibizę i powrót, 4 noclegi oraz parking dla samochodu, to koszt ok 1500zł. Dodać napoje, jedzenie, kluby oraz integracją z ludźmi, ta kwota się dubluje TYLKO NA 4 DNI :D  Jeśli chcesz postawić mi piwo na Ibizie wrzuć Dyszkę, a jak drina wrzuć DWIE Dyszki ;)

Dodatkowe środki, które tutaj zdobędę będą ogromnym zastrzykiem finansowym. Na większość rzeczy już udało się uzbierać: paliwo, Safari Park Disneyland, namiot, lodówka, samochodowa. Mam już otwarte konto walutowe, na które wpłaciłem SYMBOLICZNE 1410 Euro :) To bedzie wygrana bitwa!

Właśnie mechanicy dopieszczają mój samochód. Uwielbiam swoje auto, wiele miejsc razem zwiedziliśmy, całą Polskę wzdłuż i w szerz. Piękne kombi, na którym się nie zawiodłem i dbam jak należy. Jest to mój przyjaciel.


Jako , że jestem barmanem, który pracuje aktywnie w pysznych koktajlbarach, każdej osobie wspierającej moje marzenia, oferuje pyszny drink na mój koszt, będę Was upijał z wdzięczności :)  

Posiadam swojego małego bloga barmańskiego, podzielę się z Wami swoimi doświadczeniami, aktualnymi przeżyciami i zdjęciami. Na pewno będzie ciekawie i dla mnie i dla Was ;)


Pozdrawiam, Michał.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Michał Pyszniak - awatar

  Michał Pyszniak

  07.04.17
  07.04.17

  Najważniejsze! Lodówka samochodowa na schłodzenie regionalnych piw kupiona! Samochód wysłany do dobrego warsztatu na lifting!

  Zdjęcie aktualności 4 166

Komentarze

 • Piotr - awatar

  Piotr

  26.04.18
  26.04.18

  powodzienia

 • Mateusz Kalafior - awatar

  Mateusz Kalafior

  03.03.17
  03.03.17

  powodzenia

  • Michał Pyszniak - awatar

   Michał Pyszniak - Organizator zbiórki

   04.03.17
   04.03.17

   Dzięki!! ;)

Michał Pyszniak - awatar

Michał Pyszniak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 7

magic - awatar
3
magic
Anonimowy Darczyńca - awatar
41
Anonimowy Darczyńca
Piotr - awatar
1
Piotr
Mateusz Kalafior - awatar
18
Mateusz Kalafior
Tomek Drozdek - awatar
10
Tomek Drozdek
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
xemik ;) - awatar
20
xemik ;)

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij