Tomasz Drewniak - awatar

Tomasz Drewniak

Organizator zbiórki

Witam wszystkich serdecznie jesteśmy małżeństwem z dwójką małych dzieci,obydwoje pracujemy lecz z naszych niskich wynagrodzeń ciężko odłożyć na cel który chcemy zrealizować bo praktycznie większość pieniędzy idzie na opłacenie rachunków, dzieciaki i bieżące wydatki.

Naszym wielkim marzeniem jest zamieszkać w moim domu rodzinnym ale nim to się stanie wymaga on wielkiego remontu ,który wymaga wiele wkładu pracy i pochłonie sporo pieniędzy bo na chwilę obecną nie da się tam mieszkać. 

Pieniądze które zbierzemy w pierwszej kolejności pójdą na wymianę dachu i pokrycia na budynku mieszkalnym jak i gospodarczym bo jego stan jest fatalny i przecieka.

Odgrzybienie ścian ,położenie nowej instalacji elektrycznej,nowej kanalizacji,nowych tynków,nowych wylewek,nowej instalacji centralnego ogrzewania,wymiana drzwi i niektórych okien.To są prace bardzo pilne,które w pierwszej kolejności chcemy zrealizować wtenczas można myśleć o wykończeniach.

Dla tego będziemy wdzięczni za wszelką pomoc liczy się każda złotówka ,prosimy ludzi o dobrym sercu o wpłaty kogo na ile stać sami nie damy rady a przy pomocy ludzi dobrej woli mamy nadzieję że uda się spełnić nasze marzenia.

Te osoby które wpłacą największa kwotę będą miały możliwosć nas odwiedzić i odpocząć w odremontowanym domu na łonie natury z dala od zgierlku dużych miast w pięknej malowniczej okolicy.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Tomasz Drewniak - awatar

Tomasz Drewniak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij