Zbiórka Tanecznie w stronę marzeń - miniaturka zdjęcia

Tanecznie w stronę marzeń

Agnieszka Bienias - awatar

Agnieszka Bienias

Organizator zbiórki

Cześć! Jesteśmy Ada i Aga ;) Naszą wspólną pasją jest taniec i wszystko co z nim związane. Od paru lat uczymy się w szkole tańca, jednak mamy wrażenie, że potrzebujemy czegoś więcej, aby móc się naprawdę rozwinąć. Taniec jest dla nas bardzo ważny, jest częścią naszego życia i marzymy o tym, by w przyszłości zostać zawodowymi tancerkami. 

Dlatego zbieramy na obóz Fair Play Dance Camp, który odbywa się co roku w Krakowie. Na obóz przyjeżdżają najlepsi instruktorzy i tancerze z całego świata. Jest to ponad tydzień wypełniony tańcem, intensywnymi treningami. To wydarzenie, podczas którego będziemy mogły podnieść swoje umiejętności taneczne i sceniczne. 

Całe środki jakie uda nam się zebrać przeznaczymy właśnie na ten cel.  Jeśli jednak nie uda nam się zebrać całej kwoty, zebrane pieniądze przeznaczymy na mniejszy obóz bądź warsztaty.

Będziemy ogromnie wdzięczne za każdą złotówkę, która przybliży nas do spełnienia marzeń <3 Udział w takim obozie pozwoli nam się rozwinąć, zdobyć doświadczenie, a normalnie nie mamy możliwości finansowych, by móc opłacić taki obóz. Za każdą pomoc dziękujemy! <3

Wybierz kwotę

Agnieszka Bienias - awatar

Agnieszka Bienias

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.