Zbiórka Pomóż mi, wygrać z rakiem - miniaturka zdjęcia

Pomóż mi, wygrać z rakiem

Zbiórka Pomóż mi, wygrać z rakiem - zdjęcie główne

Pomóż mi, wygrać z rakiem

231 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Kamila Walota - awatar

Kamila Walota

Organizator zbiórki

Cześć , mam na imię Kamila, choruje na raka piersi . 

Do tej pory nie potrzebowałam pomocy, ale skończyły mi się pomysły jak sobie poradzić w sytuacji, w której znalazłam się.

Bywały różne sytuację,  ale ta jest wyjątkowa i nie wiem jak poradzę sobie z ograniczeniami jakie mnie czekają.  

Zbierane pieniądze pozwolą mi spokojnie dojść do siebie i wrócić do pracy kiedy będę na to gotowa w 100 %. 

Za pomoc która ktoś zechce mi udzielić bardzo, bardzo dziękuję z całego serca . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Kamila Walota - awatar

    Kamila Walota

    24.02.20
    24.02.20

    Dzień dobry. Obecnie jestem na etapie dalszego leczenia. Jestem w ciężkiej sytuacji życiowej, ponieważ nie pracuje. Jestem chora i nie mogę być zarejestrowana w Urzędzie Pracy. Jestem w takiej sytuacji, że sama muszę co miesiąc opłacać swoje ubezpieczenie. Bez ubezpieczenia nie mam szans na leczenie. Do tego muszę kupować zastrzyki i lekarstwa. Proszę o pomoc. Każda złotówka liczy się. Koszty związane z leczeniem są ogromne, licząc przepisywane leki przez onkologa oraz medykamenty i produkty łagodzące skutki uboczne chemio i radioterapii. Kolejnym wydatkiem jest dieta, w której w skład wchodzą różne suplementy, kiedy spożywanie jedzenia wiąże ze sobą ogromny ból, spowodowany uszkodzeniem zdrowych komórek przewodu pokarmowego oraz jamy ustnej. Kolejnym kosztem jest dojazd do Centrum Onkologii - odległość między szpitalem a moim domem jest ponad 120 km w jedną stronę. Proszę o pomoc.

231 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Kamila Walota - awatar

Kamila Walota

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Marcin i Kasia - awatar
Marcin i Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij