Zbiórka Pomóż mi, wygrać z rakiem - miniaturka zdjęcia

Pomóż mi, wygrać z rakiem

Zbiórka Pomóż mi, wygrać z rakiem - zdjęcie główne

Pomóż mi, wygrać z rakiem

231 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Kamila Walota - awatar

Kamila Walota

Organizator zbiórki

Cześć , mam na imię Kamila, choruje na raka piersi . 

Do tej pory nie potrzebowałam pomocy, ale skończyły mi się pomysły jak sobie poradzić w sytuacji, w której znalazłam się.

Bywały różne sytuację,  ale ta jest wyjątkowa i nie wiem jak poradzę sobie z ograniczeniami jakie mnie czekają.  

Zbierane pieniądze pozwolą mi spokojnie dojść do siebie i wrócić do pracy kiedy będę na to gotowa w 100 %. 

Za pomoc która ktoś zechce mi udzielić bardzo, bardzo dziękuję z całego serca . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


  • Kamila Walota - awatar

    Kamila Walota

    24.02.20
    24.02.20

    Dzień dobry. Obecnie jestem na etapie dalszego leczenia. Jestem w ciężkiej sytuacji życiowej, ponieważ nie pracuje. Jestem chora i nie mogę być zarejestrowana w Urzędzie Pracy. Jestem w takiej sytuacji, że sama muszę co miesiąc opłacać swoje ubezpieczenie. Bez ubezpieczenia nie mam szans na leczenie. Do tego muszę kupować zastrzyki i lekarstwa. Proszę o pomoc. Każda złotówka liczy się. Koszty związane z leczeniem są ogromne, licząc przepisywane leki przez onkologa oraz medykamenty i produkty łagodzące skutki uboczne chemio i radioterapii. Kolejnym wydatkiem jest dieta, w której w skład wchodzą różne suplementy, kiedy spożywanie jedzenia wiąże ze sobą ogromny ból, spowodowany uszkodzeniem zdrowych komórek przewodu pokarmowego oraz jamy ustnej. Kolejnym kosztem jest dojazd do Centrum Onkologii - odległość między szpitalem a moim domem jest ponad 120 km w jedną stronę. Proszę o pomoc.

231 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Kamila Walota - awatar

Kamila Walota

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Marcin i Kasia - awatar
Marcin i Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij