Zbiórka Nietypowy prezent - miniaturka zdjęcia

Nietypowy prezent

Zbiórka Nietypowy prezent - zdjęcie główne

Nietypowy prezent

1 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba przez 0 dni.
Wpłać teraz
 
Mateusz Karasiewicz - awatar

Mateusz Karasiewicz

Organizator zbiórki

Cześć, mam na imię Mateusz (na zdjęciu ten po prawej). Mam 28 lat. Pracuję na co dzień jako operator wózka widłowego. Ten chłopak po lewej to mój najlepszy kumpel - Artur - znamy się grubo ponad 10 lat. W przyszłym roku się żeni, niby nic takiego, a jednak. Jestem tym typem człowieka, który woli zrobić prezent własnoręcznie, niżeli kupić.

Ktoś się może spytać, no stary - to po co pomagam.pl?

Prezent na wesele Artura, jest jednocześnie wyzwaniem jakie sobie postawiłem ponad rok temu. Mianowicie stwierdziłem, że w erze XXI w. zrobię parze młodej nietypowy prezent - zaprojektuje dla nich wirtualną rzeczywistość. Prezent jak najbardziej wykonalny i dobrze, że zacząłem o nim myśleć dość wcześnie. Aktualnie, aby spełnić wyznaczone mi cele - skończyłem 1 rok studiów na kierunku informatyka - drugi zaczyna się w październiku. Temat związany z programowaniem staje mi się coraz bardziej bliższy, dzięki czemu na pewno zwiąże z tym tematem. Programy potrzebne do obsługi takich projektów poznaje dosłownie z dnia na dzień.

Projekt , który wpadł mi do głowy ma przenieść parę młodą w świat bajki, średniowiecza, sali baletowej w jakimś Wasalu (lub coś tego typu). Długość adekwatna do utworu, który będzie w tle oraz to co najlepsze - animacje, fullHD, widoki. Innymi słowy, chciałbym aby Para młoda dobrze się przy tym bawiła - trochę na poważnie - trochę z jajem. Na pewno będą tańczyć, i pokazywać to co zaprojektuje dla zabawy. Publiczność także się musi pośmiać ;) 

Sprzęt niestety, który potrzebuję do osiągnięcia tego założenia to para gogli VR. Gogle, w które akurat wkłada się smartfona, niezbyt się tu sprawdzą. Potrzebne mi projektory, by i publiczność mogła także zobaczyć co para młoda widzi. 

Sama cena gogli VR to ok 650 euro - za 2 pary (na polskich aukcjach spotykałem tylko gogle na smartfony). Doliczam do tego jeszcze kurs , który pozwoli mi zaimplementować wszystko w programie do tworzenia wirtualnej rzeczywistości. Za niektóre dodatki niestety się płaci, np. za modele 3D. 

Tak więc pieniądze jakie zbieram to nie tylko prezent dla najlepszego przyjaciela, ale także pieniądze na szkolenie i samorealizację. Pomysł mam nadzieję, że się Państwu spodoba i pomożecie mi uzbroić się w potrzebny sprzęt i wiedzę. 

Nie zawiodę i udowodnię, że chcieć to znaczy móc. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba przez 0 dni.
Wpłać teraz
 
Mateusz Karasiewicz - awatar

Mateusz Karasiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij