Zbiórka Kontynuacja leczenia Agnieszki - zdjęcie główne

Kontynuacja leczenia Agnieszki

26 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agusiek Kubiak - awatar

Agusiek Kubiak

Organizator zbiórki

Jestem Agnieszka i mam 25 lat. Od ponad pół roku leczę się psychiatrycznie. Na początku zdiagnozowano u mnie Epizod depresji ciężki z objawami psychotycznymi, a obecnie Mieszane Zaburzenia Osobowości z przewagą cech osobowości histrionicznej o typie infantylnym, z cechami syndromu DDA. Potrzebuje pieniędzy na dalsze leczenie oraz podjęcie psychoterapii. Ponadto przez leki, które biorę mam bardzo wysoką szansę na menopauzę, mam niektóre wyniki badań złe. Chcę mieć dzieci w przyszłości, potrzebuje leczenia w klinice i być pod stałą obserwacją.  Przez przyjmowane leki również przytyłam około 30kg, czeka mnie również cała wymiana garderoby. Niedawno byłam w szpitalu psychiatrycznym z powodu pogorszenia się stanu zdrowia.  Bardzo proszę o pomoc, chce w końcu wrócić do normalnego życia i cieszyć się z każdego dnia.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
26 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agusiek Kubiak - awatar

Agusiek Kubiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Dorota P. - awatar
Dorota P.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ania - awatar
Ania
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij