Przeganiamy szpitalną nudę

648 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Kim jesteśmy?

Fundacja For Life narodziła się  w naszych sercach, dawno temu – po walce, jaką toczyłyśmy o nasze dzieci, które są po przeszczepie wątroby.  Teraz chcemy walczyć nie tylko dla nas, ale dla wszystkich chorych maluszków, które potrzebują pomocy, dla ich rodziców, żeby łatwiej im było odnaleźć się w nowej rzeczywistości. W Centrum Zdrowia Dziecka organizujemy zajęcia dla dzieci, zapraszamy do nich ciekawych gości np. Superbohaterów. Organizujemy ogólnopolskie zjazdy dzieci po przeszczepie wątroby i ich rodzin.

 

Zdjęcie opisu zbiórki Przeganiamy szpitalną nudę

Na co zbieramy?

Zbieramy na nasz program "8 piętro".

Dlaczego taka nazwa?  Dlatego, że na ósmym piętrze Instytutu Centrum Zdrowia Dziecka  w Warszawie znajduje się wyjątkowy dla nas Oddział gastroenterologii,  hepatologii, zaburzeń odżywiania i pediatrii.

W ramach tego programu nasi Wolontariusze prowadzą zajęcia z dziećmi przebywającymi aktualnie na oddziale. Są to zajęcia plastyczne, decoupage, eksperymenty. Zapraszamy do naszych małych pacjentów wyjątkowych gości: klaunów, Superbohaterów. Takie spotkania są wspaniałym przeżyciem dla dzieci, a szpital nie kojarzy im się tylko z czymś nieprzyjemnym.

Aby móc to wszystko kontynuować potrzebujemy wsparcia. Artykuły plastyczne szybko są zużywane. Chcielibyśmy też umożliwić dzieciom świętowanie różnych uroczytsości i świąt np. urodzin, Mikołajki, bal karnawałowy itp.

 

Zdjęcie opisu zbiórki Przeganiamy szpitalną nudę

Na co wydamy pieniądze?

Cała uzbierana kwota będzie przeznaczona na zakup materiałów na zajęcia z dziećmi, pokrycie kosztów dojazdu i noclegu (jeśli będzie potrzebny) zaproszonych do dzieci gości, słodycze, art. dekoracyjne potrzebne do świętowania urodzin, świąt i innych imprez dla dzieci.

Zdjęcie opisu zbiórki Przeganiamy szpitalną nudę

Wspólnie podarujmy uśmiech dzieciom!

Tylko z Twoją pomocą możemy pomóc małym pacjentom Centrum Zdrowia Dziecka zapomnieć o szarej rzeczywistości. Dlatego prosimy Cię o wsparcie! Tu i teraz!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  31.12.2018
  31.12.2018

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Kornelia - awatar

  Kornelia

  31.08.2015
  31.08.2015

  Niech dzieciaki mają frajdę :)

  • Fundacja For Life - awatar

   Fundacja For Life - Organizator zbiórki

   18.01.2017
   18.01.2017

   Dziękujemy :)

648 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 23

Mania - awatar
Mania
50
Aleksandra Makowska - awatar
Aleksandra Makowska
20
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Dawidek - awatar
Dawidek
50
Paulinka - awatar
Paulinka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
zabawa - awatar
zabawa
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Patryk Kopacki - awatar
Patryk Kopacki
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij