Przeganiamy szpitalną nudę

648 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Kim jesteśmy?

Fundacja For Life narodziła się  w naszych sercach, dawno temu – po walce, jaką toczyłyśmy o nasze dzieci, które są po przeszczepie wątroby.  Teraz chcemy walczyć nie tylko dla nas, ale dla wszystkich chorych maluszków, które potrzebują pomocy, dla ich rodziców, żeby łatwiej im było odnaleźć się w nowej rzeczywistości. W Centrum Zdrowia Dziecka organizujemy zajęcia dla dzieci, zapraszamy do nich ciekawych gości np. Superbohaterów. Organizujemy ogólnopolskie zjazdy dzieci po przeszczepie wątroby i ich rodzin.

 

Zdjęcie opisu zbiórki Przeganiamy szpitalną nudę

Na co zbieramy?

Zbieramy na nasz program "8 piętro".

Dlaczego taka nazwa?  Dlatego, że na ósmym piętrze Instytutu Centrum Zdrowia Dziecka  w Warszawie znajduje się wyjątkowy dla nas Oddział gastroenterologii,  hepatologii, zaburzeń odżywiania i pediatrii.

W ramach tego programu nasi Wolontariusze prowadzą zajęcia z dziećmi przebywającymi aktualnie na oddziale. Są to zajęcia plastyczne, decoupage, eksperymenty. Zapraszamy do naszych małych pacjentów wyjątkowych gości: klaunów, Superbohaterów. Takie spotkania są wspaniałym przeżyciem dla dzieci, a szpital nie kojarzy im się tylko z czymś nieprzyjemnym.

Aby móc to wszystko kontynuować potrzebujemy wsparcia. Artykuły plastyczne szybko są zużywane. Chcielibyśmy też umożliwić dzieciom świętowanie różnych uroczytsości i świąt np. urodzin, Mikołajki, bal karnawałowy itp.

 

Zdjęcie opisu zbiórki Przeganiamy szpitalną nudę

Na co wydamy pieniądze?

Cała uzbierana kwota będzie przeznaczona na zakup materiałów na zajęcia z dziećmi, pokrycie kosztów dojazdu i noclegu (jeśli będzie potrzebny) zaproszonych do dzieci gości, słodycze, art. dekoracyjne potrzebne do świętowania urodzin, świąt i innych imprez dla dzieci.

Zdjęcie opisu zbiórki Przeganiamy szpitalną nudę

Wspólnie podarujmy uśmiech dzieciom!

Tylko z Twoją pomocą możemy pomóc małym pacjentom Centrum Zdrowia Dziecka zapomnieć o szarej rzeczywistości. Dlatego prosimy Cię o wsparcie! Tu i teraz!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  31.12.2018
  31.12.2018

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Kornelia - awatar

  Kornelia

  31.08.2015
  31.08.2015

  Niech dzieciaki mają frajdę :)

  • Fundacja For Life - awatar

   Fundacja For Life - Organizator zbiórki

   18.01.2017
   18.01.2017

   Dziękujemy :)

648 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 23

Mania - awatar
Mania
50
Aleksandra Makowska - awatar
Aleksandra Makowska
20
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Dawidek - awatar
Dawidek
50
Paulinka - awatar
Paulinka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
zabawa - awatar
zabawa
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Patryk Kopacki - awatar
Patryk Kopacki
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij