Zbiórka Pomoc dla Reni, mamy Igora - zdjęcie główne

Pomoc dla Reni, mamy Igora

74 188 zł  z 270 000 zł (Cel)
Wpłaciło 640 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Renata Szarzyńska - awatar

Renata Szarzyńska

Organizator zbiórki

Najtrudniej jest opisać swoją historię. 

Życie tu i teraz jest cudem, w którym chciałabym jeszcze chwilę uczestniczyć.

Dziękuję za dotychczasowe wsparcie, modlitwę i zrozumienie. Mam to szczęście, że poznaję na swojej drodze tylko dobrych ludzi; zresztą złych nie ma, są tylko bardziej pogubieni.

Udało mi się wiele przeciwności w życiu pokonać. Jestem  bardzo wdzięczna za swoje wspaniałe życie. Nie zawsze było łatwo, ale z pewnością było niepowtarzalnie. Jestem mamą Igora, który kształtuje i wyznacza mój każdy krok. Igor urodził się z  wadą genetyczną, zespołem Cri du Chat i choć wiele osiągnął, nadal nie jest samodzielny. Stał się moim życiowym przewodnikiem, nauczył mnie prawdziwych wartości, miłości do drugiego człowieka, dobroci bezinteresownej, cierpliwości z nutą pokory, a przede wszystkim radości z rzeczy małych. Pokazał, że zawsze tak naprawdę mamy więcej niż potrzebujemy.

Pędziłam przez życie, po troszku zapominając o sobie.

Rok 2021 był dla mnie ciosem. Diagnoza nowotwór trójujemny piersi, 3-ego stopnia zaawansowania o słabych rokowaniach. Było trudno, chwilami bardzo. Pomogła rodzina, przyjaciele, moje„dzieciaki” z ŚDS „Dom Tęcza” i całe stowarzyszenie dla osób z niepełnosprawnościami MAKI.

Chemioterapia, operacja, druga operacja, radioterapia, następna chemia. Po roku wznowa i trzecia operacja. Niestety choroba nie odpuszcza. 

Mam szansę, aby wydłużyć szczęśliwe życie z moim synkiem Igorem.

Taką możliwość daje mi terapia nierefundowana w Polsce. Roczny koszt leczenia to ok. 270 tysięcy złotych. Od grudnia zdecydowałam się na podjęcie leczenia w Warszawie.

Wiem, że aby wygrać należy wypełnić kupon. Kupon – wypełniłam.Teraz niestety trzeba zapłacić.

Kochani sama nie dam rady. Proszę Was o pomoc.

Wygrać to nie znaczy walczyć, lecz uwierzyć w zwycięstwo.

Renata Szarzyńska

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • ZSKi - awatar

  ZSKi

  26.01.2023
  26.01.2023

  Zdrowia i siły

 • Julita - awatar

  Julita

  25.01.2023
  25.01.2023

  ♥️

 • Magda - awatar

  Magda

  25.01.2023
  25.01.2023

  Renatko. Poruszyła mnie Twoja osoba, ale jak kochającego Boga Ty poruszasz? Włączamy się ze Zdzisiem do pukania do Dobrego Ojca w Niebie. Magda

 • Ewa D - awatar

  Ewa D

  23.01.2023
  23.01.2023

  Pani Renia... Zawsze uśmiechnięta,zawsze pomocna. Bardzo miło panią wspominam pracując u Pani w aptece na Kazimierza. Czytając aż łzy same się cisną do oczu. Dobro powraca. Życzę aby wszystko się udało ❤️❤️

 • Mariusz Grabowski - awatar

  Mariusz Grabowski

  23.01.2023
  23.01.2023

  Dobro wraca.Jesteśmy z Wami,trzymamy kciuki. Pomagajmy👍

74 188 zł  z 270 000 zł (Cel)
Wpłaciło 640 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Renata Szarzyńska - awatar

Renata Szarzyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 640

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sebastian Łuczak - awatar
Sebastian Łuczak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Górka Chwirot - awatar
Małgorzata Górka Chwirot
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Andrii Horbach - awatar
Andrii Horbach
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
HomS - awatar
HomS
3 100
Viktoriia - awatar
Viktoriia
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij