Zbiórka Dzidzia chce żyć.... - zdjęcie główne

Dzidzia chce żyć....

25 331 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 732 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Rudyk - awatar

Renata Rudyk

Organizator zbiórki

Edit: Dzidzia miała pogorszenie i to takie które prawie ja zabiło 😭 sparaliżowało ja całkowicie, walczymy dalej Z dnia na dzien jej stan się poprawia i wierze ze będzie dobrze                            Edit: 25 Grudnia. U Dzidzi jest gorzej ponownie ma problem z chodzeniem ponieważ jej organizm nie wchłania już zastrzyków 😭 musimy przejść na tabletki. Dzidzia jest na 18 mg i musi w tej samej dawce dostać tabletki koszty są przerażajace... błagam pomóżcie 😭

Wiele osób mnie zna, nie potrafię przejść obojętnie jeżeli cierpi jakieś zwierzę. I tym razem nie potrafiłam odmówić. Dzidzia to młoda kotka. Ma tylko 8 miesięcy i już spotkał ja okrutny los... zachorowała na zapalenie otrzewnej z neurologicznymi objawami 😭 dac umrzeć ? Kiedy może żyć jeszcze wiele lat... trzeba o nią walczyć i z Wasza pomocą zamierzam to zrobic! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Krzysztof Sikora - awatar

  Krzysztof Sikora

  26.01.2022
  26.01.2022

  kocham cię

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.01.2022
  22.01.2022

  Wytrwalosci, mam nadzieje ze sie uda. Trzymam za to mocno kciuki xxx

 • Joanna - awatar

  Joanna

  21.01.2022
  21.01.2022

  Walcz kochana

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.01.2022
  21.01.2022

  Trzymamy kciuki, jesteś dzielna Dzidziuniu!

 • Mateusz Rostkowski - awatar

  Mateusz Rostkowski

  14.01.2022
  14.01.2022

  Od enzusia i tikusia

25 331 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 732 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Rudyk - awatar

Renata Rudyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 732

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Krzysztof Sikora - awatar
Krzysztof Sikora
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Od Fridy - awatar
Od Fridy
20
Hanna Batko - awatar
Hanna Batko
100
Natalia - awatar
Natalia
5
Kasia - awatar
Kasia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij