Zbiórka faktura za leczenie - miniaturka zdjęcia

faktura za leczenie

Zbiórka faktura za leczenie - zdjęcie główne

faktura za leczenie

1 916 zł z 4 421 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Wpłać teraz
 

Kochani,

Po raz pierwszy od bardzo dawna, przez całkowity brak funduszy, zostaliśmy zmuszeni do założenia zbiórki. Niestety okres wakacyjny jest dla nas najcięższym czasem w ciągu roku, gdzie liczba trafiających do naszego regionu uszaków zdecydowanie przewyższa nasze możliwości zarówno finansowe, kadrowe i lokalowe. Z dwoma ostatnimi jakoś sobie radzimy, ale od miesiąca nasze konto świeci pustkami, a trafiający do nas podopieczni generują już kolejne koszty. Na ten moment została nam do zapłacenia największa faktura-4421 zł. Obejmuje ona głównie opiekę nad naszym "zębowym" Zenkiem, który przeszedł kilka korekt siekaczy, zrobionych miał kilka zdjęć RTG oraz zabieg kastracji. Sporo kosztowała również jego hospitalizacja oraz hotelik (z powodu kompletnego braku domów tymczasowych, Zenek musiał zamieszkać w hoteliku). Kiki, Masza, Lilka przeszły sterylizację poprzedzoną oczywiście badaniami krwi. Niestety jest to dla nas kwota nieosiągalna do zapłaty- pomóc możecie tylko Wy. Dopóki nie uporamy się z tą fakturą niestety musimy wstrzymać przyjęcia kolejnych podopiecznych. Mamy ogromną nadzieję, że pomożecie nam wpłacając nawet najdrobniejsze darowizny oraz udostępniając zbiórkę.


Pozdrawiamy serdecznie

Ekipa SPK Lublin

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Orlas de Sousa - awatar

    Orlas de Sousa

    30.08.19
    30.08.19

    Good luck!

1 916 zł z 4 421 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 80

Emilia Kostyk - awatar
Emilia Kostyk
20
Delfina Nowak - awatar
Delfina Nowak
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Zuzanna Koput - awatar
Zuzanna Koput
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Gabriela - awatar
Gabriela
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij