Zbiórka Połączmy się w tańcu - zdjęcie główne

Połączmy się w tańcu

0 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Gąciarz - awatar

Anna Gąciarz

Organizator zbiórki

Witam, mam na imię Anna. Jestem prezesem Fundacji Jestem Chcę Mogę, zbieram fundusze na organizację międzynarodowego festiwalu tańca, który odbędzie się w Krakowie w 2022 roku.

Na wstępie chciałam podziękować wszystkim darczyńcom za każdą wpłatę, każda złotówka przybliża nas do organizacji "Europejskiego Festiwalu Tańca". Dziękuję!

Głównym celem naszej zbiórki jest popularyzacja kultury tanecznej wśród osób o różnym pochodzeniu i różnych zdolnościach fizycznych, popularyzacja zdrowego ruchu oraz kreatywnego i rozwojowego spędzania czasu.

Na festiwalu tańca wezmą udział takie gwiazdy ze środowiska tanecznego jak:

- Juan Luis Ruiz (Kuba) - tancerz, choreograf, performer. Szkolił się w najlepszych szkołach tańca w USA, prowadzi warsztaty i szkolenia na całym świecie

- Barbara Jimenez (Kuba) - najpopularniejsza i ceniona na świecie tancerka reggaeton.

- Eneris Mulgado (Kuba) - młoda i bardzo utalentowana tancerka zachwycająca urodą i niesamowitą stylizacją. Przyjeżdża na festiwal, aby pokazać nowe oblicze tańca karaibskiego.

- Yanny Rodrigue (Kuba) – kubańska tancerka mieszkająca obecnie we Włoszech. Do niedawna członek najpopularniejszej formacji tanecznej „Cuban Flex”. Swoje umiejętności taneczne przekazuje prowadząc warsztaty na całym świecie oraz na interaktywnym profilu, który śledzi ponad 50 tysięcy osób

- Alan NCA (Kamerun) - założyciel grupy tanecznej TND i beatowej imprezy afro.

Korzyści z organizacji festiwalu:

- uczestnicy (integracja międzynarodowa i międzykulturowa, rozwój)

- umiejętności taneczne, okazja do spotkania ludzi z całej Europy, pasjonatów tańca)

- środowisko taneczne (wydarzenie pozwoli środowisku spotkać się z trenerami i animatorami tańca z całego świata)

- miasto Kraków (małopolska) – wydarzenie wzbogaci ofertę kulturalną miasta (województwo małopolskie), wyda certyfikat integracji europejskiej (międzynarodowej)

Fundusze zostaną przeznaczone na organizację Imprezy:

- artystów (tancerzy, DJ, prelegentów, fotografów i operatora)

- infrastrukturę (hale, plaża - miejsce głównej areny, sale dla artystów) i serwis, nagłośnienie i oświetlenie, gastronomia)

- marketing (ulotki, banery, gadżety, media)

Wsparcie finansowe pomoże w pełnej realizacji i przebiegu imprezy. Serdecznie dziękujemy naszym darczyńcom, każde wsparcie przybliża nas do osiągnięcia celu i zorganizowania tego niesamowitego festiwalu!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Gąciarz - awatar

Anna Gąciarz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij