Zbiórka Pomoc dla Kuby i jego rodziny - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Kuby i jego rodziny

Paulina Gotfryd-Ziobro - awatar

Paulina Gotfryd-Ziobro

Organizator zbiórki

Jakub Urodził sie ze ZŁOŻONA WADA SERCA , Zespół heterotaksji , wspólny kanał przedsionkowo-komorowy , ubytkiem miedzyprzedsionkowym, Atrezja zastawki pnia tetnicy płucnej , Agenazja pnia tetnicy płucnej , prawostronnym łukiem aorty , MAPCAS,  Asplenia (brak śledziony ) i głuchota prawostronna . Kuba ma takze odwrócenie TRZEWI - żoładek jest po stronie prawej a wątroba pośrodku . Kuba ze wzgledu na chorobe serca , brak śledziony  i wycieta grasice nie ma wogóle odpornosci , zmiany pogody i inne czynniki zewnetrzne powoduja u synka stany chorobowe . Zwykłe przeziebienie konczy sie długim leczeniem poprzez podawanie specjalistycznych leków i suplementów dla wzmocnienia organizmu. 

Kuba jest po 6 operacjach serca w krążeniu pozaustrojowym , 3 cewnikowaniach serduszka i Angio Ct . Niestety czekamy na kolejna operacje , jednak nie wiadomo czy Kubus otrzyma kwalifikacje ze wzgledu na krażenie oboczne . Czekamy na cewnikowanie serduszka , ostatnio pojawiły sie spadki saturacji , Kuba coraz częściej sinieje . 

W przyszłości czeka Go jeszcze operacja Uszka , gdyz Kuba nie slyszy na prawe ucho . Nosi aparat na przewodnictwo Kostne . 

Kuba Łącznie przyjmuje 6 stałych leków doustnych , ostatnio brakuje nam pieniedzy na leki stałe i dodatkowe , paski INR , ciagłe wizyty lekarskie , kontrole stałe i zajecia rehabilitacyjne Kubusia. Koszt stałych leków miesiecznie okolo 600 zl + paski INR 700 . 

Znaleźlismy sie w bardzo ciezkiej sytuacji finansowej dla nas- rodziców  -na ten moment nie do przeskoczenia . Mamy czwórke dzieci na utrzymaniu w tym Kubus i Maja , ktora ma epilepsje . 

Prosimy o wsparcie ludzi o dobrym sercu . 

Podnieśliśmy kwote zbiórki , bo nie damy rady jednoczesnie leczyc Kubusia , tworzyc dzieciom dom i dbać o wszystkie bieżace potrzeby naszych dzieci.  Pieniązki ktore wpłyna na konto beda wykorzystywane na zakup stałych leków , paski INR , zajecia rehabilitacyjne , wizyty u specjalistów , kontrole oraz na Remont Domu dla naszych Dzieci . 

Wszystkie środki zdebrane beda przeznaczone na leczenie Kubusia , Rehabilitacje , dodatkowe zajecia wspomagajace oraz poprawe bytu naszych dzieci . 

Mamy Dom , ktory musimy generalnie wyremontowac , obecnie nie ma mozliwosci w nim zamieszkania , nie ma wody , kanalizacji , jest wilgoć , grzyb . Dom jest zagrożeniem dla naszych dzieci , dlatego musimy wynajmowac dom płacac 1300 miesiecznie + opłaty . 

Bardzo prosimy o Wsparcie dla Naszych Dzieci. 

Mamy kupiony malutki domek , który wymaga gruntowego remontu...to byłby azyl dla naszych dzieci. My sami jesteśmy wojownikami dla lepszego życia czwórki naszych wspaniałych dzieci , ale bez WAS, dobrzy ludzie , nie możemy wiele ! Nie mamy oszczedności , bo trudno o takie przy tak kosztownym leczeniu i ciągłych rehabilitacjach . Dlatego prosimy WAS o pomoc w wyremontowaniu naszego domku. Nie marzymy o pałacach i luksusach, tylko o ciepłych pokoikach dla dzieci, z własnym łóżkiem i szafą, łazience z ciepła woda i małą kuchnią , w której razem zjemy ciepły posiłek.Jeśli chcecie nam pomóc i uszcześliwic nasze dzieci dołacz do nas.

Rodzice Kubusia. 

Reportaż  na temat Naszej Rodziny : https://rzeszow.tvp.pl/17742517/reportaze-felietony 

Dziekujemy Rodzice Kubusia 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Paulina Gotfryd-Ziobro - awatar

  Paulina Gotfryd-Ziobro

  17.03.19
  17.03.19

  Z całego Serca państwu dziękujemy za wsparcie i okazana pomoc. Dzięki Państwa Pomocy udało się uzbierać cała kwotę.❤️ Nie ma takich słów aby wyrazić to co teraz czujemy. ❤️ Ogromnie dziękujemy. ❤️ Zbiórka potrwa jeszcze do końca tygodnia. Jeśli ktoś zechcialaby jeszcze wesprzec to każda Złotówka jest bardzo ważna. ❤️ Ogromnie dziękujemy❤️

Komentarze

 • Marta Marta - awatar

  Marta Marta

  11.03.19
  11.03.19

  Z całego serca życzę synkowi powrotu do zdrowia.

 • Justyna - awatar

  Justyna

  10.03.19
  10.03.19

  Kochany Kubusiu! Jesteś silnym chłopcem - wiem to bo mój synek też ma na imię Kubuś i również ma wadę serca. Dzięki sile jaką masz w sobie i determinacji Twoich najbliższych, przezwyciężysz wszystko ❤️ trzymam mocno kciuki za Twoje zdrówko i oby w Twoim maleńkim świecie zawsze świeciło słonko i uśmiech nie znikał z twarzy ❤️❤️❤️

 • Magdalena - awatar

  Magdalena

  07.03.19
  07.03.19

  Zdrówka Kubuś! Trzymam kciuki!!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.03.19
  07.03.19

  Dużo zdrówka dla Kubusia i siły dla dzielnych rodziców 💝

 • Joanna Woźniak - awatar

  Joanna Woźniak

  07.03.19
  07.03.19

  Zdrówka życzę, żeby ta smutna historia jak najszybciej się skończyła i zaświeciło radosne słoneczko ! Trzymam kciuki , buziaki:)

Paulina Gotfryd-Ziobro - awatar

Paulina Gotfryd-Ziobro

Organizator zbiórki

Wpłaty - 12 463

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Kacper Rzeźnik - awatar
5
Kacper Rzeźnik
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Damian - awatar
20
Damian
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij