Zbiórka Pomoc dla Kuby i jego rodziny - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Kuby i jego rodziny

Paulina Gotfryd-Ziobro - awatar

Paulina Gotfryd-Ziobro

Organizator zbiórki

Jakub Urodził sie ze ZŁOŻONA WADA SERCA , Zespół heterotaksji , wspólny kanał przedsionkowo-komorowy , ubytkiem miedzyprzedsionkowym, Atrezja zastawki pnia tetnicy płucnej , Agenazja pnia tetnicy płucnej , prawostronnym łukiem aorty , MAPCAS,  Asplenia (brak śledziony ) i głuchota prawostronna . Kuba ma takze odwrócenie TRZEWI - żoładek jest po stronie prawej a wątroba pośrodku . Kuba ze wzgledu na chorobe serca , brak śledziony  i wycieta grasice nie ma wogóle odpornosci , zmiany pogody i inne czynniki zewnetrzne powoduja u synka stany chorobowe . Zwykłe przeziebienie konczy sie długim leczeniem poprzez podawanie specjalistycznych leków i suplementów dla wzmocnienia organizmu. 

Kuba jest po 6 operacjach serca w krążeniu pozaustrojowym , 3 cewnikowaniach serduszka i Angio Ct . Niestety czekamy na kolejna operacje , jednak nie wiadomo czy Kubus otrzyma kwalifikacje ze wzgledu na krażenie oboczne . Czekamy na cewnikowanie serduszka , ostatnio pojawiły sie spadki saturacji , Kuba coraz częściej sinieje . 

W przyszłości czeka Go jeszcze operacja Uszka , gdyz Kuba nie slyszy na prawe ucho . Nosi aparat na przewodnictwo Kostne . 

Kuba Łącznie przyjmuje 6 stałych leków doustnych , ostatnio brakuje nam pieniedzy na leki stałe i dodatkowe , paski INR , ciagłe wizyty lekarskie , kontrole stałe i zajecia rehabilitacyjne Kubusia. Koszt stałych leków miesiecznie okolo 600 zl + paski INR 700 . 

Znaleźlismy sie w bardzo ciezkiej sytuacji finansowej dla nas- rodziców  -na ten moment nie do przeskoczenia . Mamy czwórke dzieci na utrzymaniu w tym Kubus i Maja , ktora ma epilepsje . 

Prosimy o wsparcie ludzi o dobrym sercu . 

Podnieśliśmy kwote zbiórki , bo nie damy rady jednoczesnie leczyc Kubusia , tworzyc dzieciom dom i dbać o wszystkie bieżace potrzeby naszych dzieci.  Pieniązki ktore wpłyna na konto beda wykorzystywane na zakup stałych leków , paski INR , zajecia rehabilitacyjne , wizyty u specjalistów , kontrole oraz na Remont Domu dla naszych Dzieci . 

Wszystkie środki zdebrane beda przeznaczone na leczenie Kubusia , Rehabilitacje , dodatkowe zajecia wspomagajace oraz poprawe bytu naszych dzieci . 

Mamy Dom , ktory musimy generalnie wyremontowac , obecnie nie ma mozliwosci w nim zamieszkania , nie ma wody , kanalizacji , jest wilgoć , grzyb . Dom jest zagrożeniem dla naszych dzieci , dlatego musimy wynajmowac dom płacac 1300 miesiecznie + opłaty . 

Bardzo prosimy o Wsparcie dla Naszych Dzieci. 

Mamy kupiony malutki domek , który wymaga gruntowego remontu...to byłby azyl dla naszych dzieci. My sami jesteśmy wojownikami dla lepszego życia czwórki naszych wspaniałych dzieci , ale bez WAS, dobrzy ludzie , nie możemy wiele ! Nie mamy oszczedności , bo trudno o takie przy tak kosztownym leczeniu i ciągłych rehabilitacjach . Dlatego prosimy WAS o pomoc w wyremontowaniu naszego domku. Nie marzymy o pałacach i luksusach, tylko o ciepłych pokoikach dla dzieci, z własnym łóżkiem i szafą, łazience z ciepła woda i małą kuchnią , w której razem zjemy ciepły posiłek.Jeśli chcecie nam pomóc i uszcześliwic nasze dzieci dołacz do nas.

Rodzice Kubusia. 

Reportaż  na temat Naszej Rodziny : https://rzeszow.tvp.pl/17742517/reportaze-felietony 

Dziekujemy Rodzice Kubusia 

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Paulina Gotfryd-Ziobro - awatar

  Paulina Gotfryd-Ziobro

  28.09.18
  28.09.18

  Dziękujemy WSZYSTKIM za POMOC ❤ Brakuje jeszcze 25 % do zakończenia zbiórki , wierzymy ze DZIEKI WAM się uda Dzięki WAM możemy zapewnić odpowiednia opiekę lekarska dla Kubusia ❤ Która Powoduje ze Kubuś jest cały czas z NAMI ❤ W sprawie remontu domu potrzeba dużo pracy jak i środków ... Jeśli ktoś zechciałby podarowac materiały budowlane , potrzebne jest wszystko , lub posłużyć usługa budowlana , remontowa (musimy wymienić jedna ścianę domu , zrobić wylewki , zrobić instalacje wodno-kanalizacyjne , wymienić okna jak i dach , zrobić ogrzewanie) Kontakt do rodziców 883-135-087 Każda pomoc jest wazna i wszystko sie przyda Niestety okazuje się ze wynajem domu nie zostanie nam przedłużony, nie stać nas na szukanie nowego mieszkania do wynajęcia...dlatego do kwietnia 2019 roku musimy się wyprowadzić. Prosimy ludzi dobrego serca o pomoc w tak ważnej dla naszych dzieci sprawie Prosze jeśli ktoś chce nam pomoc , proszę pisać , dzwonic Liczy sie czas Dziękujemy Rodzice Kubusia.

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.11.18
  20.11.18

  dużo sił w walce o zdrowie

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.11.18
  18.11.18

  Dużo zdrówka skarbeczku ❤️❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.11.18
  16.11.18

  Wracaj do zdrowia Skarbeczku! <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.11.18
  16.11.18

  Dużo zdrówka ❤

 • Pan Ciwy - awatar

  Pan Ciwy

  15.11.18
  15.11.18

  Powodzenia ;]

Paulina Gotfryd-Ziobro - awatar

Paulina Gotfryd-Ziobro

Organizator zbiórki

Wpłaty - 8 495

Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Rafał - awatar
30
Rafał
Andżelika Sindrewicz - awatar
10
Andżelika Sindrewicz
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Klaudia - awatar
20
Klaudia
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Ewa G - awatar
20
Ewa G
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Basia - awatar
10
Basia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.