Zbiórka Rehabilitacja dla Antosia - zdjęcie główne

Rehabilitacja dla Antosia

2 980 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Jęczalik - awatar

Małgorzata Jęczalik

Organizator zbiórki

Antoś to dzielny  5-latek, który od urodzenia zmaga się z wieloma problemami zdrowotnymi, ale dzięki intensywnej systematycznej rehabilitacji ma szansę postawić niedługo swoje pierwsze samodzielne kroki.

Antoś urodził się 24 września 2014 roku w Krakowie. Choć mieszkamy w okolicach Rzeszowa, to jego poród musiał odbyć się w specjalistycznym szpitalu, zapewniającym najlepszą opiekę neonatologiczną ze względu na wadę serca oraz problemu neurologiczne. Na szczęście mimo złych rokowań w ciąży Antoś urodził się na tyle silny, żebyśmy mogli rozpocząć walkę o jego jak najlepszą sprawność. Pierwszy rok spędziliśmy z przerwami głównie w szpitalach ze względu na obserwację kardiologiczną (USD Kraków), padaczkę (KSW nr 2 w Rzeszowie) oraz konieczność wszczepienia zastawki komorowo - otrzewnowej (CZD Warszawa). 

Ze względu na mózgowe porażenie dziecięce i niskie napięcie mięśniowe Antoś nie potrafi jeszcze samodzielnie chodzić, ale powolutku, bardzo drobnymi krokami dzięki systematycznej i intensywnej rehabilitacji mamy szansę, że niedługo postawi pierwsze kroki. Jednak jej koszty, szczególnie specjalistyczne turnusy znacznie przekraczają nasze możliwości finansowe, dlatego szukamy różnych form wsparcia, aby móc ją kontynuować.

Antoś oprócz rehabilitacji fizycznej potrzebuje także  opieki różnych specjalistów: neurologoedy, logopedy, terapii integracji sensorycznej oraz terapii wzroku ze względu na zaburzenia czucia, dużą nadzwroczność, problemy z jedzeniem oraz inne towarzyszące MPDz.

Jak można pomóc Antosiowi:
-> wpłacając każdą, nawet najdrobniejszą sumę na naszą zbiórkę

-> przekazując 1% swojego podatku na subkonto w Fundacji Serce Dziecka

-> udostępniając zbiórkę i ulotkę 1% wśród swoich znajomych

-> trzymając kciuki za naszego Bohatera :)

Za wszelką pomoc i dobre słowo wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.

Małgorzata i Tomasz, rodzice Antosia

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Rafal E Kelry Jeczalik - awatar

  Rafal E Kelry Jeczalik

  09.01.19
  09.01.19

  Usciski dla Antosia od wojka z Australii!

 • Krzysztof Porada - awatar

  Krzysztof Porada

  19.08.18
  19.08.18

  Powodzenia, trzymam za Was kciuki

 • K & T - awatar

  K & T

  16.08.18
  16.08.18

  Trzymamy mocno kciuki!

2 980 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Jęczalik - awatar

Małgorzata Jęczalik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 62

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Przemysław Malczyk - awatar
Przemysław Malczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
23

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij