Zbiórka Pomóż Białej móc znowu jeść:) - miniaturka zdjęcia

Pomóż Białej móc znowu jeść:) Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż Białej móc znowu jeść:) - zdjęcie główne

Pomóż Białej móc znowu jeść:)

988 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kaczmarska - awatar

Katarzyna Kaczmarska

Organizator zbiórki

Kochani,

niecałe 2 miesiące temu przygarnęliśmy z chłopakiem nowego kotka. Szybko okazało się, że kicia ma szereg problemów natury zdrowotnej; pierwsze co rzuca się w oczy, to jej otyłość. 2 miesiące temu ważyła 7 kg, nie była w stanie się myć, skakać, wolała całe dnie spędzać leżąc. Dzisiaj jej wagę udało się obniżyć o ponad kilogram, dzięki czemu jest zauważalnie bardziej mobilna, chętna do zabawy, a jej futerko wygląda o niebo lepiej:)

Okazało się jednak, że Biała oprócz nadwagi jest ogólnie dość zaniedbana. Najpierw znalazłam na jej brzuszku guza, na wyniki biopsji którego wciąż czekamy. Oprócz tego wydało się, dlaczego zjedzenie niewielkiego posiłku zajmuje jej nawet 2 godziny - zapalenie dziąseł, potworny kamień nazębny i chore zęby. Ostatnio jest coraz gorzej, spożywa tylko dokładnie zblendowane pokarmy. Żeby zwrócić jej możliwość jedzenia w ogóle, a przy okazji czerpania przyjemności z rozrywania ofiary w misce;), potrzebujemy: badań krwi, opinii kardiologa, który dopuści do narkozy, a następnie leczenia stomatologicznego(stanu zapalnego i ekstrakcji zębów). 

Szacowana kwota to około 1000 złotych, możliwe że mniej, możliwe że więcej, ale nie dowiemy się tego w zasadzie do momentu płacenia za leczenie. Ponieważ jest to dla nas niespodziewany i duży wydatek, zwracamy się do was z prośbą o pomoc dla Białej. Z naszej strony możemy obiecać tylko fotorelację z jej rekonwalescencji oraz udostępnienie dokumentacji medycznej wraz z rachunkami, ale mamy nadzieję, że mimo to znajdzie się kilka osób o dobrym sercu.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Kaczmarska - awatar

  Katarzyna Kaczmarska

  09.08.2018
  09.08.2018

  WItajcie,
  Jestem bardzo poruszona faktem, jak szybko udało się zebrać potrzebną kwotę i jak wielki był odzew. Dziękuję każdemu z was za wsparcie. Niewiarygodne, że nawet obce osoby są gotowe wspomóc tego typu inicjatywy.
  Dla pokrycia prawdziwości zbiórki wstawiam dotychczasowe rachunki leczenia (niestety gdzieś zawieruszyła się opłata za kroplówkę) oraz opisowy przebieg wizyt.
  Dziękuję jeszcze raz!
  https://imgur.com/a/m1PzVKL

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.08.2018
  13.08.2018

  Na przyjaznego khajiita zawsze

988 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kaczmarska - awatar

Katarzyna Kaczmarska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 44

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Maciej Morawiec - awatar
Maciej Morawiec
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Wolnozałupkowicz - awatar
Wolnozałupkowicz
20
Sylwester Hejduk - awatar
Sylwester Hejduk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Paulina - awatar
Paulina
5
Jędrzej Lizakowski - awatar
Jędrzej Lizakowski
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij