Sezon na kleszcze możemy oficjalnie uznać za otwarty :( Temperatura rośnie, a co za tym idzie kleszcze zaczynają atakować ze zdwojoną siłą. Chcielibyśmy uchronić nasze zwierzaki przed tymi pasożytami, po ukąszeniu istnieje ryzyko zachorowania na babeszjozę - choroba jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia. W zeszłym roku po ukąszeniu przez kleszcza, odeszła nasza Vega. Walczyliśmy o nią z całych sił, jednak sunia przegrała walkę o życie :( Leczenie było bardzo kosztowne, wyniosło kilka tysięcy złotych. Pomimo tego, że próbowaliśmy wszystkiego aby  ją uratować, Vega niestety odeszła...

Sunia była zabezpieczona kroplami przeciw kleszczom. Niestety ich zastosowanie nie uchroniło jej przed chorobą. Chcielibyśmy aby nasze psy były w 100% bezpieczne, dlatego zdecydowaliśmy się na zakup najbardziej efektywnych środków dostępnych na rynku: obróż Foresto oraz tabletek Bravecto.

W chwili obecnej pod opieką Fundacji Znajdki jest 36 psów, których większość przebywa  w Przytulisku a część z nich w domach tymczasowych. Dla 28 psów potrzebujemy obróż, natomiast dla 8 tabletek bravecto. Obroże chronią przed kleszczami do 7 miesięcy, natomiast tabletki do 3 miesięcy - dlatego tych ostatnich potrzebujemy podwójnie. Koszt tabletek to ok 100zł, natomiast w zakup obróż w hurtowni (po rabacie) to ok 90 zł za sztukę.

28 obróż * 90zł = 2520 zł
16 tabletek * 100zł = 1600 zł 

RAZEM: 4120 zł


Prosimy każdego z Państwa o wsparcie naszej Fundacji oraz pomoc w zakupie środków przeciwkleszczowych dla naszych psów. Dziękujemy za każdą, choćby najmniejszą wpłatę na ten cel. 

Obroże Foresto lub tabletki Bravecto możecie także wysłać bezpośrednio na adres Funadacji Znajdki: Krusze 132, 05-240 Tłuszcz


Fundacja Znajdki, Przytulisko k.Radzymina

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    10.03.17
    10.03.17

    To dla Was kochane pieski :-)

Wpłaty - 6

Ania - awatar
50
Ania
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Domi - awatar
20
Domi
Milka ;) - awatar
100
Milka ;)
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij