Daniel Dittrich - awatar

Daniel Dittrich

Organizator zbiórki

EDIT//: 13.03.2018

Witam wszystkich.
pamiętacie Fifka kota, który dzięki wam żyje chce wszystkim wam jeszcze raz gorąco podziękować, z wami udało się!
Fifi pomału wychodzi z choroby mamy nadzieje, że jego szpik zacznie produkować krwinki czerwone, ale tego dowiemy się dopiero za około miesiąc po dokładnych badaniach krwi. narazie jest dobrze, dużo je, myje się, chodzi sam, interesuje go otoczenie co świadczy, że dochodzi do siebie nadal jednak przyjmuje antybiotyk, tabletki i zastrzyki na unormowanie ciśnienia i pracy serca ponieważ po transfuzji jego serce bije za szybko, nadal ma jednak rozległą ranę, która ładnie sie goi. jego leczeni może potrwać nawet 3 miesiące lub dłużej ważne jest by mu sie nie pogorszyło, na razie wszystko jest na dobrej drodze. Jeszce raz wszystkim wam dziękuję za pomoc, bo gdyby nie wy, to Fifek nie miał by szansy na przeżycie.
dziękuję wam wszystkim

Poniżej 2 filmiki:Cześć, witam wszystkich miłośników zwierząt.

Mamy kotka, który ma 2 lata i bardzo potrzebuje waszej pomocy. FIFI to kocurek bardzo żywiołowy lubi się przytulać, głaskać, bynajmniej taki był przed chorobą. Jest to kot wychodzący i pewnego dnia przyszedł z kulawą łapką osowiały bez oznak do jakichkolwiek pieszczot. Przespał całą noc, nic nie jadł i nie pił. Myślałam, że nie przeżyje nocy. Ciągle leżał bezwładny, a każdy dotyk powodował u niego ból. Zabrałam go do weterynarza, który stwierdził pogryzienie i najprawdopodobniej zatrucie dostał antybiotyk, kroplówki, witaminy i tak przez 3 dni. Rana na łapie zaczęła się powiększać i lała się z niej cuchnącą ropa do tego lekarz stwierdził żółtaczkę. Zaczęła się walka o jego życie codzienne przemywanie rany, kroplówki, tabletki. Weterynarz pobrał krew do badań i szok wyniki bardzo złe wszystkie poniżej normy. Dalej leczymy go antybiotykami i kroplówkami. Kot ciągle słabnie i jest bardzo chudy, nic nie przybiera na wadze mimo ze sam je. Rana na łapie rozrosła się na bark i szyje. Zrobiła się rozległa martwica. Codzienne mycie sprawiało mu potworny ból, ale był bardzo dzielny, teraz ma założony specjalny opatrunek, by rana się goiła. Kolejna wizyta, badanie krwi i znów szok wyniki jeszcze gorsze niż poprzednie. Świadczą o tym ze FIFI ma rozpad czerwonych krwinek i jest potrzebna koniecznie transfuzja bo inaczej nie przeżyje.

Ogólnie jego stan się poprawił, rana się pomału goi, sam je i pije. Żółtaczka się cofneła ale dalej jest blady, słaby i chudy. Weterynarz twierdzi, że ma silną wolę życia i chce żyć mimo wszystko, dlatego dobrze byłoby podjąć decyzję o transfuzji, to może uratować mu życie. Nie wiem już co robić, moje środki na leczenie się kończą, a do tego straciłam prace, bardzo chcę go uratować lecz przeprowadzenie transfuzji w tym momencie jest dla mnie niemożliwe. Jest to zabieg bardzo kosztowny cały koszt to ok 800zł i jak dla mnie w tej chwili to duża suma.

Dlatego proszę was o pomoc, każdy grosz jest bardzo ważny. Proszę wszystkich, którzy uwielbiają zwierzaki i chcieliby pomóc Fifkowi wyjść z choroby o wpłatę przysłowiowej złotówki, która może uratować mu życie, on już tyle wycierpiał. Z waszą pomocą może się udać!!

Bardzo serdecznie wam dziękuje za każdą wpłatę.       Marta i syn Daniel


Aktualności

 • Daniel Dittrich - awatar

  Daniel Dittrich

  13.03.18
  13.03.18

  edit w opisie

Komentarze

 • Filip Trocha - awatar

  Filip Trocha

  04.03.18
  04.03.18

  Wszystko będzie dobrze :)

 • Florke - awatar

  Florke

  04.03.18
  04.03.18

  Trzymam mocno kciuki!

 • Magdalena Pudło - awatar

  Magdalena Pudło

  04.03.18
  04.03.18

  zdrowiej Fifol :(

 • Marcin Rumi Rumiński - awatar

  Marcin Rumi Rumiński

  03.03.18
  03.03.18

  Nie ma co żałować na tak szczytny cel :D

 • Adrian - awatar

  Adrian

  03.03.18
  03.03.18

  Trzymam kciuki!

Daniel Dittrich - awatar

Daniel Dittrich

Organizator zbiórki

Wpłaty - 42

Martyna Zuzanna Rydzewska - awatar
20
Martyna Zuzanna Rydzewska
Lidia Ratoń - awatar
20
Lidia Ratoń
Bartłomiej Ratoń - awatar
207
Bartłomiej Ratoń
Przemek Seweryn - awatar
40
Przemek Seweryn
Martyna - awatar
20
Martyna
Michał Batus - awatar
10
Michał Batus
AnnWu - awatar
100
AnnWu
Alicja Klamut - awatar
2
Alicja Klamut
Tomasz Szreder - awatar
20
Tomasz Szreder
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij