Zbiórka Niewidomy pies potrzebuje pomocy - miniaturka zdjęcia

Niewidomy pies potrzebuje pomocy

Zbiórka Niewidomy pies potrzebuje pomocy - zdjęcie główne

Niewidomy pies potrzebuje pomocy

2 190 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać teraz
 

Dostanę wylewu to pewne !!!!!

Nie wiem już co pisać ..... naprawdę nie wiem . Pan dostał psa z papierami od hodowcy  ZkwP  ,który ponoć nie miał co zrobić ze szczeniętami 😱 a mieszka w tej samej wsi . Hodowla już nie istnieje , ale tym zajmiemy się później . Dostal go x  lat temu wrzucił do kojca i od czasu do czasu sobie przypominał , ze coś tam w kojcu siedzi .

Piękne i dumne zwierzę , przynajmniej takie powinno być , ale człowiek  zgotował mu inny los - zrobił z tego biedaka przerażoną cuchnacą wystraszoną istotę .

To co dziewczyny ujrzały to obraz nędzy i rozpaczy - „do uśpienia „ jak szybko Pan dodał .  

Na pytanie dlaczego do uśpienia , właściciel odpowiedział , bo niewidomy jest 🤬🤬🤬🤬

Cały w dredach , kupach , moczu biedny starszy seter szkocki 

zamknięty w kojcu 24 h . Karmiony .....nawet nie wiem jak to nazwać , to  co było w misce ( reklamówki plastikowe napewno dostawał ) , wody  przy 30 stop upale ani kropli .

Pies pił jakby nie pił od conajmniej  kilku dni 😢😢😢 .

Za samo to powinno się skazywać najlepiej na roboty w kamieniołomach oczywiście bez wody .   A z dumy pozostało mu tylko piękne imię Figaro...... resztę ..... godne życie odebrał mu „jego Pan” .

Ślepiutki , zostawiony sam sobie ,z wyrokiem czekał na sądny dzień . Na szczęście dziewczyny zdążyły zanim pies umarl z pragnienia lub od morbitalu . Jak go wyjęły z kojca to cieszył tak bardzo na kontakt z człowiekiem ze serce pękało z żalu . Pies , który powinien  biegać pływać prowadzić aktywne życie , gnił całe lata w klatce . Dlaczego nie widzi , bo nie widzi i już  . .....

Biedny niewidomy , nie znający niczego poza klatką  pies .

Na miejscu dziewczyny natychmiast uwolniły psa częściowo od ciężaru kału i wszystkiego innego , co przez lata zaniedbania nosił na sobie .

Właściciel był tak wspaniałomyślny ,ze na zimę zamykał go w chlewie - 🤬🤬🤬🤬🤬 taki dobry był dla psa .

Zobaczcie zdjęcia i te biedne przerażone , niewidzące oczka . Głupi właściciel i hodowca mieli kompletnie gdzieś przez lata psa !!!!  kur..... i po co wam te biedne stworzenia . Bierzecie i zamykacie  w klatkach , skazujecie je na lata cierpienia !!!! po co ....???? Do cholery po co .... ??? Czy kiedyś ktoś odpowie mi na to pytanie 😞

Teraz my musimy oglądać zniszczonego wystraszonego psa ,który nie wie co się dzieje . Serce krwawi jak widzisz ile musi znosić okaleczone psie serce .

Joanna Rykowska Monika Juszko i Kasia Szmajter dziękuję Wam za poświęconą kolejną niedzielę a jeszcze jesteście dalej na akcji ❤️


Czeka nas teraz przede wszytkim kąpiel i obcięcie oraz szczegółowa diagnostyka stanu zdrowia. Awaryjnie pies trafił do hotelu za Poznaniem . A ja proszę wspomożcie nas grosikiem na diagnostykę i hotel . Udostępniajcie biedaka może znajdzie szybko się dom który okaże mu serce i zrekompensuje lata gnicia w odchodach , leżeniem na kanapie . Liczę na Was jak zawsze bo dzięki Waszej pomocy waszemu wsparciu my możemy być w terenie i ratować .

A wam oprawcy przypominam :TAKIE ZANIEDBANIE PSA I UTRZYMYWANIE W NIEODPOWIEDNICH WARUNKACH BYTOWANIA TO PRZESTĘPSTWO ZAGROŻONE KARĄ POZBAWIENIA WOLNOŚCI DO LAT 3 . I Z KAŻDYM KTO TAK POSTĘPUJE BĘDZIEMY SIĘ SPOTYKAĆ W SĄDZIE !!!


Fundacja MONDO CANE

ul. Grodziska 13

96-321 Żabia Wola

Kasia - 604 185 657‬

Monika ‭698 670 277‬

Asia - ‭883 000 066‬

Ania- 531604816

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja MONDO CANE - Inspektorat Poznań - awatar

  Fundacja MONDO CANE - Inspektorat Poznań

  19.06.18
  19.06.18

  Tak wyglada Figaro po metamorfozie Ogolony ,ale szczęśliwy . Biega bawi się korzysta w pełni z życia .Czekamy na termin u okulisty oraz usg i chłopak może jechać do domu . A muszę zdradzic ,ze szykuje się chyba cudowny dom ,ale żeby nie zapeszyć narazie nic nie mówię . Figaro i my bardzo dziękujemy za wasze ogromne wsparcie 😘😘😘😘

  Zdjęcie aktualizacji 16 519

Komentarze


 • Margareta Sturesson - awatar

  Margareta Sturesson

  15.06.18
  15.06.18

  Thank you for caring about this dog

 • Benita Malicka - awatar

  Benita Malicka

  12.06.18
  12.06.18

  brak słów :(

 • soodhof54 - awatar

  soodhof54

  12.06.18
  12.06.18

  thank you ladies for helping this boy - Silvia

 • Gosia P. - awatar

  Gosia P.

  11.06.18
  11.06.18

  Mam tylko nadzieję, ze wlasciciel dostanie stosowną karę za takie znęcanie się nad Figaro

2 190 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 42

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Szczecin - awatar
Małgorzata Szczecin
30
Margareta Sturesson - awatar
Margareta Sturesson
100
Justyna - awatar
Justyna
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
175
iwona zielinska - awatar
iwona zielinska
50
AnaB - awatar
AnaB
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Leszek Gasiuk - awatar
Leszek Gasiuk
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij