Zbiórka Niewidomy pies potrzebuje pomocy - miniaturka zdjęcia

Niewidomy pies potrzebuje pomocy

Zbiórka Niewidomy pies potrzebuje pomocy - zdjęcie główne

Niewidomy pies potrzebuje pomocy

2 190 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać teraz
 

Dostanę wylewu to pewne !!!!!

Nie wiem już co pisać ..... naprawdę nie wiem . Pan dostał psa z papierami od hodowcy  ZkwP  ,który ponoć nie miał co zrobić ze szczeniętami 😱 a mieszka w tej samej wsi . Hodowla już nie istnieje , ale tym zajmiemy się później . Dostal go x  lat temu wrzucił do kojca i od czasu do czasu sobie przypominał , ze coś tam w kojcu siedzi .

Piękne i dumne zwierzę , przynajmniej takie powinno być , ale człowiek  zgotował mu inny los - zrobił z tego biedaka przerażoną cuchnacą wystraszoną istotę .

To co dziewczyny ujrzały to obraz nędzy i rozpaczy - „do uśpienia „ jak szybko Pan dodał .  

Na pytanie dlaczego do uśpienia , właściciel odpowiedział , bo niewidomy jest 🤬🤬🤬🤬

Cały w dredach , kupach , moczu biedny starszy seter szkocki 

zamknięty w kojcu 24 h . Karmiony .....nawet nie wiem jak to nazwać , to  co było w misce ( reklamówki plastikowe napewno dostawał ) , wody  przy 30 stop upale ani kropli .

Pies pił jakby nie pił od conajmniej  kilku dni 😢😢😢 .

Za samo to powinno się skazywać najlepiej na roboty w kamieniołomach oczywiście bez wody .   A z dumy pozostało mu tylko piękne imię Figaro...... resztę ..... godne życie odebrał mu „jego Pan” .

Ślepiutki , zostawiony sam sobie ,z wyrokiem czekał na sądny dzień . Na szczęście dziewczyny zdążyły zanim pies umarl z pragnienia lub od morbitalu . Jak go wyjęły z kojca to cieszył tak bardzo na kontakt z człowiekiem ze serce pękało z żalu . Pies , który powinien  biegać pływać prowadzić aktywne życie , gnił całe lata w klatce . Dlaczego nie widzi , bo nie widzi i już  . .....

Biedny niewidomy , nie znający niczego poza klatką  pies .

Na miejscu dziewczyny natychmiast uwolniły psa częściowo od ciężaru kału i wszystkiego innego , co przez lata zaniedbania nosił na sobie .

Właściciel był tak wspaniałomyślny ,ze na zimę zamykał go w chlewie - 🤬🤬🤬🤬🤬 taki dobry był dla psa .

Zobaczcie zdjęcia i te biedne przerażone , niewidzące oczka . Głupi właściciel i hodowca mieli kompletnie gdzieś przez lata psa !!!!  kur..... i po co wam te biedne stworzenia . Bierzecie i zamykacie  w klatkach , skazujecie je na lata cierpienia !!!! po co ....???? Do cholery po co .... ??? Czy kiedyś ktoś odpowie mi na to pytanie 😞

Teraz my musimy oglądać zniszczonego wystraszonego psa ,który nie wie co się dzieje . Serce krwawi jak widzisz ile musi znosić okaleczone psie serce .

Joanna Rykowska Monika Juszko i Kasia Szmajter dziękuję Wam za poświęconą kolejną niedzielę a jeszcze jesteście dalej na akcji ❤️


Czeka nas teraz przede wszytkim kąpiel i obcięcie oraz szczegółowa diagnostyka stanu zdrowia. Awaryjnie pies trafił do hotelu za Poznaniem . A ja proszę wspomożcie nas grosikiem na diagnostykę i hotel . Udostępniajcie biedaka może znajdzie szybko się dom który okaże mu serce i zrekompensuje lata gnicia w odchodach , leżeniem na kanapie . Liczę na Was jak zawsze bo dzięki Waszej pomocy waszemu wsparciu my możemy być w terenie i ratować .

A wam oprawcy przypominam :TAKIE ZANIEDBANIE PSA I UTRZYMYWANIE W NIEODPOWIEDNICH WARUNKACH BYTOWANIA TO PRZESTĘPSTWO ZAGROŻONE KARĄ POZBAWIENIA WOLNOŚCI DO LAT 3 . I Z KAŻDYM KTO TAK POSTĘPUJE BĘDZIEMY SIĘ SPOTYKAĆ W SĄDZIE !!!


Fundacja MONDO CANE

ul. Grodziska 13

96-321 Żabia Wola

Kasia - 604 185 657‬

Monika ‭698 670 277‬

Asia - ‭883 000 066‬

Ania- 531604816

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja MONDO CANE - Inspektorat Poznań - awatar

  Fundacja MONDO CANE - Inspektorat Poznań

  19.06.18
  19.06.18

  Tak wyglada Figaro po metamorfozie Ogolony ,ale szczęśliwy . Biega bawi się korzysta w pełni z życia .Czekamy na termin u okulisty oraz usg i chłopak może jechać do domu . A muszę zdradzic ,ze szykuje się chyba cudowny dom ,ale żeby nie zapeszyć narazie nic nie mówię . Figaro i my bardzo dziękujemy za wasze ogromne wsparcie 😘😘😘😘

  Zdjęcie aktualizacji 16 519

Komentarze


 • Margareta Sturesson - awatar

  Margareta Sturesson

  15.06.18
  15.06.18

  Thank you for caring about this dog

 • Benita Malicka - awatar

  Benita Malicka

  12.06.18
  12.06.18

  brak słów :(

 • soodhof54 - awatar

  soodhof54

  12.06.18
  12.06.18

  thank you ladies for helping this boy - Silvia

 • Gosia P. - awatar

  Gosia P.

  11.06.18
  11.06.18

  Mam tylko nadzieję, ze wlasciciel dostanie stosowną karę za takie znęcanie się nad Figaro

2 190 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 42

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Szczecin - awatar
Małgorzata Szczecin
30
Margareta Sturesson - awatar
Margareta Sturesson
100
Justyna - awatar
Justyna
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
175
iwona zielinska - awatar
iwona zielinska
50
AnaB - awatar
AnaB
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Leszek Gasiuk - awatar
Leszek Gasiuk
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij