Zbiórka Filip Maciuś i jego problemy :-( - miniaturka zdjęcia

Filip Maciuś i jego problemy :-(

Dlaczego Maciej Filip I-wszy? Bo jedni wołali na niego Maciek, inni Filip, a że jest wyjątkowy to mianowaliśmy go na "Pierwszego". Maciek od urodzenia 01.05.2017 jest kotem wolno żyjącym, ale tak nie do końca. Ma to szczęście, że może korzystać z uroków przebywania w mieszkaniu, wtedy kiedy chce. Mieszka na łódzkich Bałutach, a konkretnie na zielonym Marysinie.

Od początku życie go nie rozpieszczało. Najpierw umarła jego mama. Następnie uległ wypadkowi, po którym jego ogon jest zupełnie bezwładny. To z kolei, było tak traumatycznym przeżyciem, że Maciek przeszedł ostre zapalenie pęcherza. Po nim już do końca życia musi przyjmować leki. Miewa także nawroty choroby - od kwietnia dwa.

Ostatnio pozornie zwykła niestrawność okazała się być jednak czymś poważniejszym, niż tylko bólem brzuszka. USG ujawniło niepokojące zmiany w trzustce. I oto mamy podejrzenie chłoniaka.

Maciek, pomimo chorób i tak silnych dolegliwości bólowych, że nie może wtedy oddychać, trzyma się dzielnie. Nie będziemy ukrywać, bez nakładów finansowych na leki, badania kontrolne, dalszą diagnostykę, nasze wysiłki, żeby przywrócić mu jako - taki komfort życia, przepadną. Kiedy czuje się dobrze jest świetnym kotem, uwielbia zwiedzać teren posesji albo wyleguje się na ukochanej akacji. Kiedy choruje ma tak smutne oczy i błagalne spojrzenie, że bez wahania pędzimy z nim do weterynarza. Prosimy o wsparcie dla kota, który nie chce być "niczyj" i zastawiony sam sobie...

W tej chwili w "skarpecie" Macka jest ogromny "minus", a konkretnie -950 zł :-( A Maciuś wymaga stałych wizyt u lekarza i przyjmowania leków.
Prosimy pomóżcie nam pomagać!

Wybierz kwotę

Komentarze

 • Macko - awatar

  Macko

  11.09.18
  11.09.18

  Trzimij si kitku

  • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

   KOTYlion z miłości do kotów - Organizator zbiórki

   11.09.18
   11.09.18

   Dziękujemy :)

Wpłaty - 21

Gerard - awatar
400
Gerard
Anonimowy Darczyńca - awatar
40
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Kamila - awatar
15
Kamila
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Roksana - awatar
20
Roksana
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Lurriel - awatar
50
Lurriel
Agnieszka - awatar
20
Agnieszka
WykopoveLove - awatar
20
WykopoveLove

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.