Zbiórka KocieRanczowe autko - miniaturka zdjęcia

KocieRanczowe autko

Zbiórka KocieRanczowe autko - zdjęcie główne

KocieRanczowe autko

5 150 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 104 osoby w ciągu 7 dni.
Wpłać teraz
 
Kocie Ranczo - awatar

Kocie Ranczo

Organizator zbiórki

Nazywam się Beata  wraz z mężem i zaangażowaną rodziną prowadzimy dom tymczasowy dla kotów.  Robimy to wolontariacko czyli nieodpłatnie.... Miłość do wszystkich zwierząt towarzyszy nam przez całe życie.... wszystko kręci się wokół kotów i psów.... i nie tylko... Były rybki , żółw, gęsi.... dokarmiamy jeże... Ostatnia podróż do nowych domków dla piesków i kotów w kierunku Trójmiasta i Szczecina uświadomiła nam że nasze auto.... nasz dwudziestoletni  Opel  umiera..https://www.facebook.com/341087659330727/posts/3063749780397821/. to już koniec... tylko w ostatnim roku przemierzylismy nim dziesiątki tysięcy kilometrów we wszystkich kierunkach naszego kraju....teraz stoimy przed murem....  Nie stać nas już nawet na bieżące naprawy....  i... już nie wiem ...co dalej.... za namową przyjaciół zdecydowałam się schować dumę i zażenowanie do kieszeni  i prosić Was DOBRYCH LUDZI o wsparcie ... bez auta nie damy rady....  pomóżcie nam pomagać!  Pomóżcie nam kupić sprawny samochód.... Mamy ponad 4500 znajomych i gdyby tylko co drugi wypłacił 7 zł......ale to tylko marzenie.... Równocześnie zdajemy sobie sprawę że ta zbiórka to będzie ocena i weryfikacja naszych działań.... boję się ale wiem że każdy gdzieś tam  w sercu ma dobroć!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Paulina - awatar

  Paulina

  24.11.20
  24.11.20

  Powodzenia :)

 • Klaudia - awatar

  Klaudia

  22.11.20
  22.11.20

  Powodzenia!

 • Kamil Sienicki - awatar

  Kamil Sienicki

  21.11.20
  21.11.20

  Powodzenia ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.11.20
  20.11.20

  Powodzenia!

5 150 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 104 osoby w ciągu 7 dni.
Wpłać teraz
 
Kocie Ranczo - awatar

Kocie Ranczo

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 104

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Janina Lisowska - awatar
Janina Lisowska
128
Karolina - awatar
Karolina
20
Wioletta - awatar
Wioletta
20
Jola - awatar
Jola
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij