Zbiórka Dom dla siedmioosobowej rodziny! - miniaturka zdjęcia

Dom dla siedmioosobowej rodziny!

Zbiórka Dom dla siedmioosobowej rodziny! - zdjęcie główne

Dom dla siedmioosobowej rodziny!

836 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Bakalarz - awatar

Katarzyna Bakalarz

Organizator zbiórki

           PROSZĘ UDOSTĘPNIJ MAŁY GEST A DLA NAS ZNACZY BARDZO DUŻO!!!


Witamy wszystkich bardzo serdecznie! Postarajmy się pomóc rodzinie Bakalarz z małopolskiego Kamienia. 

"Rodzina sprawia że mieszkanie zamienia się w Dom" - to prawda, ale gdy dom zamienia się w ruinę a pieniędzy nie wystarcza, to trzeba zrobić COŚ WIĘCEJ, a "znaczymy tyle ile dajemy z siebie"!!!

Pragniemy zebrać pieniądze na remont Domu, a raczej zawalającej się drugiej części. Niestety po śmierci ojca trzy lata temu nie udało się dokończyć remontu prowizorycznej łazienki w przy piwnicznej-przybudówce  ani pozostałej części domu. Kochająca mama, mieszka z sześciorgiem dzieci w dwóch małych, przechodnich pokojach bez łazienki !!! Dom ogrzewany piecykiem na drewno stojącym w jednym z pokoi. I choć w domu jest dużo ciepła i miłości i nikt się nie skarży to musimy zawalczyć o lepsze warunki dla młodszego rodzeństwa. Trzech braci jest w wieku szkolnym, dwie dorosłe siostry i jeden brat po szkole.

Marzymy o zbiórce żeby wystartować z remontem łazienki i dachu oraz ścian w zawalającej się części, zdajemy sobie sprawę że to za mało na wszystkie prace ale wspólnymi siłami dalej damy rade i nie będzie to trwało kilka następnych lat!!!! 

Ufam że piękna idea oraz społeczność Pomagam.pl  pomoże nam sprawić że życie tej rodziny stanie się lepsze.

Przyjaciel....


W razie jakichkolwiek pytań lub chęci pomocy podaje numer telefonu 697 196 356

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
836 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Bakalarz - awatar

Katarzyna Bakalarz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rodzina Barcików - awatar
Rodzina Barcików
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Justyna Milowska - awatar
Justyna Milowska
10
Grzegorz Jamka - awatar
Grzegorz Jamka
100
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij