Zbiórka Operacja łapek dla Franklina. - miniaturka zdjęcia

Operacja łapek dla Franklina. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Operacja łapek dla Franklina. - zdjęcie główne

Operacja łapek dla Franklina.

2 081 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Claudia Kaisył - awatar

Claudia Kaisył

Organizator zbiórki

Cześć. Jestem Claudia. Moj piesek ma kilka lat. Starałam się o niego bardzo długo, bo jako jedynaczka nie miałam żadnego towarzystwa (mama nie mogła mieć drugiego dziecka i warunki domowe nie sprzyjały do tego również). Zawsze sama i samotna. Musiałam długo prosić rodziców o jakieś zwierzątko większe niż chomiczek. W końcu sie udało dzięki błaganiom i przez 2 miesiące wychodząc rano o 5:00 na spacer przed szkołą, udowodniłam, że potrafię zadbać i zaopiekować się psem. Rodzice zgodzili się tylko na yorka, bo nie chcieli żeby się pies lenił w domu, był duży czy śmierdział „mokrym psem”. Nie zgodzili się nawet żeby wziąć ze schroniska, żeby uratować jakieś pokrzywdzone zwierzątko. Niestety. Jednak dostałam. Nie klocilam się. Cieszyłam się, że mi go po prostu kupili. Franklin jest z rodowodem. Niestety... mimo, że z dobrej hodowli to dostał (tak lekarz powiedział) wadę genetyczną związaną z bioderkami, łapkami. Wysiadają mu po prostu. Żadne nieinwazyjne zabiegi nie pomogły. Musiał przejść pierwsza operacje na jedna łapę, która nie gwarantuje, że pomoże i czy jedna w ogóle wystarczy. Dodatkowo jeszcze reszta z nich pozostała do leczenia, operacji, leki, wizyty itd. Lekarz proponował mi żeby go uśpić lub oddać bo będą duże problemy z nim i bardzo drogie. Ale jak można zabić lub oddać swojego brata? Kocham go. Nie chce się poddać bo pojawiły się przeciwności losu. Chce żeby miał dobre życie i jeszcze mógł chodzić lub biegać nawet jeśli będzie potrzebował wózeczka, jeśli operacje się nie powiodą oczywiście. Musiałam rzucić studia żeby się nim lepiej zająć kiedy potrzebował opieki 24/h. Dodatkowo jest bardzo uparty i mimo, że go bardzo bolą i lekarz jest w szoku, że dalej chodzi, to on nawet potrafi skakać z radości jak ktoś wróci do domu :( Jak to jest, że zwierzęta potrafią mieć tak wielkie, piękne i czyste serca? Nie chce go stracić. Chce mu pomóc, bo nie wybaczę sobie jeśli nie podejmę się różnych kroków żeby zdobyć potrzebne rzeczy i fundusze dla mojego brata. Dał mi tyle miłości i szczęścia, że nie mogę go zawieść! Widzę w jego oczach jak go boli, jest mu ciężko, jak liczy na mnie... Dlatego proszę was... nieznajomych z całej Polski i świata o pomoc. Najmniejszy gest będzie darem i pozwoli mu, żeby dożył starości z własnymi siłami ciesząc się ze swojego małego świata... Bo dla mnie on jest dużym i całym światem! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Patrycja - awatar

    Patrycja

    20.03.2020
    20.03.2020

    Dużo zdrówka dla Yorka. Zawsze trzeba mieć nadzieję i się nie poddawać. Pieski mają duża wolę życia, wiem to po moim futrzanej przyjaciółce.

2 081 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Claudia Kaisył - awatar

Claudia Kaisył

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 44

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Maczu - awatar
Maczu
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Patrycja - awatar
Patrycja
20
Sklep "Pan Kocur" - awatar
Sklep "Pan Kocur"
110
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karo - awatar
Karo
10
Sklep Pan Kocur - awatar
Sklep Pan Kocur
105
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij