Zbiórka Front serc dla Zwierząt - zdjęcie główne

Front serc dla Zwierząt

373 551 zł  z 944 000 zł (Cel)
Wpłaciło 4 857 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Edycja 02.06. 2022 Nie pozwól nam zginąć. Drodzy przyjaciele. Prosimy Was o pilne wsparcie. Jesteśmy u kresu naszych możliwości finansowych. 

Konflikt na Ukrainie spowodował że w ciągu 100 dni przybyło do nas trzykrotnie więcej Zwierząt niż dotychczas. 3x więcej Zwierząt to trzy razy więcej obowiązków wydatków i kosztów. 

 Dodatkowo jesteśmy obarczeni przymusem finansowym jakie nakłada na ewakuowane z Ukrainy Zwierzęta Polskie prawo. To ogromne kwoty. 

Obowiązek: kwarantanny 30 dniowej w wytyczonych i zatwierdzonych lokalizacjach, obowiązek badań specjalistycznych, miareczkowania, leczenia, prowadzenia restrykcyjnej dokumentacji, wystawiania paszportów. 

W ciągu 100 dni trwania konfliktu Fundacja pomogła Zwierzętom w liczbie 986. Dodatkowo niesiemy niezmiennie pomoc naszym rodzimym Zwierzętom wszystkich gatunków. 

Nasze możliwości finansowe skończyły się. Udzielanie pierwszej pomocy, niezbędny ratunek, intensywna terapia, niezbędna rehabilitacja okaleczonych, urazowych Zwierząt. Bez wsparcia nierealne. 

Zapewnienie lokum, rezonanse, tomografy , opieka 24h, leczenie, szczepienie, potrzebne testy, odrobaczanie, chipowanie, miareczkowanie, potrzebne badania do wystawienie paszportu, wyżywienie, rachunki.

Dodatkowo opiekujemy się niepełnosprawnymi Zwierzętami, które potrzebują specjalistycznej opieki w tym..kilka razy na dobę pomoc w opróżnianiu pęcherza, codzienna rehabilitacja z fizjoterapeutą, częste spacery żeby unikać zaniku mięśni. Podawanie leków, częste kontrole u lekarza to ogromny koszt. Wiele Zwierząt będących pod naszą opieką często zmaga się z przewlekłymi chorobami, które zmuszają nas do podejmowania wielu kosztownych specjalistycznych działań tj. niezbędne zabiegi, rehabilitacja, badania na miejscu oraz w specjalistycznych klinikach i laboratoriach. 

Badania USG, Echo serca, EKG, wymazy, biopsje, operacja chirurgiczne i ortopedyczne z pomocą anestezjologa, wyjazdy na badania tomografem i rezonansem, sanacje jamy ustnej, częste zmiany specjalistycznych opatrunków, ćwczenia, rehabilitacja itp. 

Do tego wszystkiego dochodzi odpowiednia dieta, suplementacje, zapewnienie warunków do sprawnego powrotu do zdrowia, socjalizacja, praca behawioralna. 

Nie odmawiamy pomocy osobom które ratując z piekła wojny swoich pupili przychodzą i proszą o ratunek. Często potrzebne są natychmiastowe działania jak zabiegi, jak podanie kroplówki, leków etc

Nie mamy wsparcia od Państwa Polskiego.

Dzięki zagranicznym Fundacjom udało nam się jedynie zapewnić azyl dla Kotów które to pomieszczenie jest przez nas wynajmowane oraz stworzyć na pobliskiej Hali boksy dla potrzebujących Zwierząt.

Dajemy z siebie naprawdę codziennie wszystko jednak mimo tego koszty i ogrom przerastają nasze możliwości. 

Prosimy pomóżcie nam działać. 

Bez waszego wsparcia nie jesteśmy w stanie dalej sobie poradzić. 


Prosimy Was o pilne wsparcie w ratowaniu Zwierząt z Ukrainy.  Musimy stworzyć ewakuacyjne zaplecze dla ratowanych przez nas stworzeń. 

Mieścimy się tuż obok granicy i jesteśmy w tej chwili najbliżej zbrojnego konfliktu. Od samego początku staliśmy się miejscem frontowym na drodze ratowanych Zwierząt. 

 To do nas trafiają najcięższe przypadki to my udzielamy pierwszej pomocy, badamy szczepimy pomagamy znaleźć bezpieczne miejsce.  

 Ogrom tych dramatów przerasta nasze możliwości lokalowe. 

Codziennie dziesiątki Zwierząt są przyjmowane przez nas i wiele z Nich musi przejść obowiązkową  kwarantannę. Nie chcemy Nikomu odmawiać ratunku. 


Pomagamy na wszelkie możliwe sposoby. Nasze konwoje pomocowe wiozą potrzebne rzeczy jedzenie leki sprzęty dla Zwierząt i dla ludzi. Do tej pory udzieliliśmy ratunku pomocy lekarskiej i schronienia ponad 500 życiom. 

Jednak potrzebujących jest o wiele więcej i bez was nie damy rady. 

Teren na Zamoyskiego przy którym się mieścimy nie jest w stanie sprostać tak olbrzymiej liczbie potrzebujących Zwierząt. 

Do sprawnej ewakuacji i ratunku życia Zwierzętom wojny potrzebne są pilnie 4 lokalizacje.

1. Żurawica - Przystosowanie dla Zwierząt wymagających kwarantanny

2. Lokal dla ewakuowanych z Ukrainy Kotów 

3. Lokal dla Ewakuowanych Zwierząt - miejsce dla ewakuowanych Zwierząt z możliwością noclegu dla  wolontariuszy i weterynaryjny gabinet po dawnej miastowej lecznicy co daje  możliwość nocnych dyżurów ratunkowych tzw. Pogotowie dla ewakuowanych Zwierząt. 

4. Hala dla Psów wyposażona w odpowiednie zaplecze i boksy. 

Prosimy nie bądź obojętny i pomóż nam ratować Zwierzęta. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anna Maria Kedziora - awatar

  Anna Maria Kedziora

  26.06.2022
  26.06.2022

  Cudownie jest widzieć Saszkę w tak dobrej formie i bardzo cieszę się mogąc dołożyć do tego swoją małą cegiełkę 😍 pozdrawiam również wszystkich pracowników lecznicy Ada- robicie świetną robotę!!! ❤️

 • Lucyna O. - awatar

  Lucyna O.

  25.06.2022
  25.06.2022

  Pomagajmy, bo dobro wraca🤗🌷 dla Saszuni 🐐i kochanych przyjaciół 🐕🐑🐏🐕 😍

 • Tosia i Nelek - awatar

  Tosia i Nelek

  21.06.2022
  21.06.2022

  Powodzenia! ❤️

 • Elżbieta Berus-Tomaszewska - awatar

  Elżbieta Berus-Tomaszewska

  21.06.2022
  21.06.2022

  Pomagam

 • Katarzyna Marcianiak - awatar

  Katarzyna Marcianiak

  20.06.2022
  20.06.2022

  😍😍😍😍😍

373 551 zł  z 944 000 zł (Cel)
Wpłaciło 4 857 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Wpłaty: 4 857

Maja ok - awatar
Maja ok
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika - awatar
Monika
20
Piotr - awatar
Piotr
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Karolina - awatar
Karolina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij