Zbiórka Pomoc dla Kasi Antoniuk - zdjęcie główne

Pomoc dla Kasi Antoniuk

54 923 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciły 704 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ola Serkis - awatar

Ola Serkis

Organizator zbiórki

Kochani,
Nasza koleżanka Kasia mama dwójki wspaniałych chłopców w lipcu tego roku dowiedziała się, ze ma raka piersi. Niestety kolejne badania potwierdziły
przerzuty na kości, więc sprawa jest bardzo poważna i wymaga szybkiego działania. Oprócz chemioterapii i radioterapii, która rozpoczyna się lada dzień, jest wiele innych skutecznych terapii, które pozwolą Kasi przezwyciężyć nowotwór i wrócić do normalnego życia. Pomóżmy jej wpłacając symboliczną złotówkę w dalszej drodze leczenia. Zbiórka jest organizowana za zgoda męża Kasi Jarka.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Patrycja Kozaczuk 1711 - awatar

  Patrycja Kozaczuk 1711

  20.11.2021
  20.11.2021

  Zdrówka !

 • Klaudia Kuniewicz - awatar

  Klaudia Kuniewicz

  04.11.2021
  04.11.2021

  😘😘

 • Gram dla Kasi -Trattoria Don Leone - awatar

  Gram dla Kasi -Trattoria Don Leone

  26.10.2021
  26.10.2021

  Życzę dużo zdrówka 😀😘 Synio zadowolony z pizzy a i cel szczytny😀

 • Werner Magdalena - awatar

  Werner Magdalena

  25.10.2021
  25.10.2021

  Duzo zdrowia Kasiu :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.10.2021
  21.10.2021

  Sylwia Matczuk

54 923 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciły 704 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ola Serkis - awatar

Ola Serkis

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 704

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patrycja Kozaczuk 1711 - awatar
Patrycja Kozaczuk 1711
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ola K. - awatar
Ola K.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Chwedoruki - awatar
Chwedoruki
100
A R naklejki - awatar
A R naklejki
30
Ela i Marcin - awatar
Ela i Marcin
50
Marta Kowalczyk mis - awatar
Marta Kowalczyk mis
70

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij