Natalia Aronowicz - awatar

Natalia Aronowicz

Organizator zbiórki

Frugosław (dla przyjaciół po prostu Frugo) to ok. 9 letni pies w typie buldoga francuskiego. Pochodzi z pseudohodowli, która otworzyła nam kiedyś oczy na temat tego typu miejsc.Frugo lubi spać, biegać za piłką i jeść z ręki (bo przecież to samo w misce to już nie to samo).

Nigdy nie prosiliśmy obcych ludzi o pomoc i dziwnie się z tym czujemy robiąc to teraz. 

Niestety u Fruga, bezpośrednio pod ogonem, pojawił się guz. Weterynarz podejrzewa nowotwór i kieruje nas do chirurga na operację, którą uważa za konieczną, pomimo ryzyka...

Nie chcemy czekać z leczeniem, aby szanse na wyzdrowienie były jak największe. Jednocześnie nie chcemy oszczędzać na niezbędnych do tego badaniach, lekarstwach, czy innych rzeczach.

Chcąc być z Wami szczera - jako właścicielka Fruga jestem w stanie zapewnić mu przynajmniej niezbędne minimum potrzebne w tej sytuacji (minimum, które znam w tej chwili...). Boję się jednak, że może mnie coś w każdym momencie zaskoczyć i sprawić, że zwyczajnie zabraknie mi funduszy na leczenie. Jeżeli uda mi się zebrać jakiekolwiek pieniądze w tej zbiórce, to mam nadzieję wykupić komplet potrzebnych badań i zapewnić przyzwoitą rehabilitację pooperacyjną. Dlatego proszę o pomoc.


Wiemy, że na tej stronie jest mnóstwo osób i zwierząt w potrzebie - jeżeli zdecydujesz się pomóc również nam    -    DZIĘKUJEMY!

DZIĘKUJEMY !!! serdecznie za dotychczasowe wpłaty! Każda złotówka się liczy!

AKTUALIZACJE
29.11.2017 - Po przerwie znamy już datę zabiegu - 02.12.2017. Czekamy...
04.12.2017- Operacja się udała!!! Frugo czuje się w miarę dobrze :) Jeszcze kilka zastrzyków z antybiotykiem, zdjęcie szwów i mamy nadzieję, że to będzie szczęśliwe zakończenie tej historii.


ZEBRANE PIENIĄDZE W CAŁOŚCI ZOSTAŁY PRZEZNACZONE NA LECZENIE

                                                        DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!! 

Natalia Aronowicz - awatar

Natalia Aronowicz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Dagmara Skrętna - awatar
10
Dagmara Skrętna
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.