Zbiórka Natalia zbiera na rehabilitację! - miniaturka zdjęcia

Natalia zbiera na rehabilitację!

Otwarte Ramiona - awatar

Otwarte Ramiona

Organizator zbiórki

Natalka jest podopieczną Fundacji Otwarte Ramiona. Urodziła się 11 lutego 2015 roku w Miechowie (woj. małopolskie). Ważyła 3,9 kg i mierzyła 55 cm. Zaraz  po urodzeniu otrzymała 7 pkt w skali Apgar. Cała ciąża przebiegała prawidłowo. Niestety poród już nie – podczas porodu doszło do porażenia splotu ramiennego typu Erba. Rączka Natalki cały czas leżała wzdłuż ciała, zwisała. Natalia mogła tylko poruszać paluszkami.

Od 3 tygodnia życia Natalka jest rehabilitowana. Codziennie ćwiczy w domu, jeździ z rodzicami na turnusy rehabilitacyjne, intensywnie pracują z małą w celu usprawnienia ruchów rączki. Przez ludzki błąd, Natalia musi codziennie być rehabilitowana i  ćwiczyć. 

Rehabilitacja powoduje frustrację bo kiedy jej rówieśnicy wesoło się bawią, śmieją się i smacznie śpią, Natalia musi ćwiczyć. Walka o sprawność wiąże się również z bardzo wysokimi kosztami. Dlatego ruszamy ze zbiórką, chcemy zebrać środki na pokrycie kosztów 3-miesięcznej rehabilitacji i odciążyć choć trochę rodziców Natalki. Każda złotówka ma ogromne znaczenie i za każdą bardzo dziękujemy! 

Wybierz kwotę

Otwarte Ramiona - awatar

Otwarte Ramiona

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.