Zbiórka By wygrały z chorobą ... - miniaturka zdjęcia

By wygrały z chorobą ...

Karolina Zagrodzka - awatar

Karolina Zagrodzka

Organizator zbiórki

By wygrają z chorobą !!!

Kika to 20-sto letni zasłużony kucyk. Jeden z podopiecznych Azylu Dla Koni. Kika choruję na Zespół Cushinga, posiada także COPD tj. silną niewydolność oddechową. Zwykły kuc, a jednak nie do końca. Kika to koń„przewodnik” dla niewidomych innych koni. Jej wewnętrzny spokój i miłość sprawiają, że doskonale potrafi poradzić sobie zopieką nad niepełnosprawnym koniem. I tak, w naszym Azylu Kikastała się oczami niewidomej Bell. Razem wychodzą na spacery, aBell czuje się spokojna i szczęśliwa. Mimo ciemności, którazakryła jej czarny świat, wciąż dzięki Kice cieszy się każdym nowym dniem. Koszt leków dla Kiki kształtuje się w wysokości500zł. Obecnie wymaga ona diagnozy i podjęcia leczenia ze względu na nasilające się duszności. 

Oskarek to kozioł, który trzykrotnie wygrał walkę ze śmiercią. Obecnie choruje na boreliozę. Choroba jest bezwzględna. Objawia się zanikiem mięśni,a także dolegliwościami neurologicznymi i reumatologicznymi. Konieczne jest wykonanie wyników i podjęcie leczenia. Oskar ma problemy z chodzeniem i utrzymaniem głowy.

Nadchodzi sezon pastwiskowy, gdzie całe stado koni należy poddać odrobaczeniu przed wyjściem na pastwiska. Koszt jednej pasty wynosi między 40-60zł. 

By móc zawalczyć z chorobami i przynieść ulgę zwierzęciu potrzebne są fundusze,których organizacji wciąż brakuje. Czasu jest niewiele. Trzeba działać na już ! 

Proszę o wsparcie dla zwierząt!!! Koszt badań lekarskich wraz z leczeniem to około1.500 zł. Koszt zakupu past tom około 1.000zł.

Aktualności

 • Karolina Zagrodzka - awatar

  Karolina Zagrodzka

  06.05.18
  06.05.18

  Obecnie u Kiki pojawiły się dodatkowo atopowe zmiany skórne. Czym wywołane? Jeszcze niestety nie stwierdzono. Diagnozowanie trwa. Dziękuję tym, którzy już wsparli Kikę. Kto jeszcze pomoże? LECZENIE JEST KOSZTOWNE....

  Zdjęcie aktualności 14 805

Karolina Zagrodzka - awatar

Karolina Zagrodzka

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

Joanna Łysoń - awatar
20
Joanna Łysoń
Asia - awatar
20
Asia
Magda Lena - awatar
20
Magda Lena

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij