Zbiórka Dla naszego bohatera ♥️ - miniaturka zdjęcia

Dla naszego bohatera ♥️

Kochani Przyjaciele!  Chcemy przedstawić Wam historię Colina- chłopca, który pochodzi z naszej gminy, a mieszka z rodzicami w Szkocji. U Colina zdiagnozowano guz mózgu.  Rodzina prosi o pomoc w ratowaniu życia swojego dziecka.  Nie bądźmy obojętni wobec takiej tragedii! Poniżej historia naszego bohatera.

Dzień po Bożym Narodzeniu 2018 zawiozłem swojego syna Colina na ostry dyżur...  wszyscy myśleliśmy ze Colin był odwodniony i wyczerpany po przebytej grypie żołądkowej. Niepokojące były jednak osłabienie i senność .. po kilku godzinach w szpitalu ostateczne prześwietlenie wykazało zmiany w mózgu. Łzy, strach, pytania.. Nie da się wyrazić jak okropnie  się wszyscy czuliśmy po tej diagnozie.. Tej samej nocy Colin miał pierwszą operację odciagniecia płynu z mózgu, aby zmniejszyć cisnienie. Po kolejnej operacji i biopsji 3 stycznia 2019 mieliśmy nadzieję, że wszystko się pomyślnie zakończyło. Takie operacje jak te, mają długą listę potencjalnych, złych zdarzeń, które mogą się stać podczas operacji. Dlatego czujemy się błogosławieni, kiedy Colin po wybudzeniu się z operacji mógł się ruszać, mówić, śmiać i nie był sparaliżowany. Doktor był w stanie usunąć 80% guza. Colin szybko dochodził do siebie bez większych skutków ubocznych, więc pozwolono mu opuścić szpital. Myśleliśmy, że złe chwile są już za nami aż do 16 stycznia, kiedy odebrałem wyniki biopsji.. Glejak 4 stopnia to rzadki i agresywny rak mózgu.. Rozdarci na kawałki, nierozumiemy dlaczego akurat Colin, który ma tylko 7 lat i powinien mieć całe życie przed sobą.!?


Colin zaczyna leczenie  6 lutego.  Potrzebujemy wsparcia w znalezieniu środków na leczenie, zdrową dietę i suplementy, żeby wzmocnić jego organizm na chemioterapię i radioterapię. Potrzebujemy również pomocy w spełnianiu marzeń Colina. Ponieważ nie wiemy co czeka za rogiem, musimy być przygotowani na alternatywne, prywatne terapie, jako że prognozy nie są obiecujące. Ale my się nie poddamy. Jestem głosem Colina, mojego cudu. Wierzymy, że jest możliwość, żeby go uratować. Bardzo proszę pomóż jeśli możesz.


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.01.19
  29.01.19

  Zdrowka!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.01.19
  28.01.19

  Zachęcam do pomocy i zdrówka :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.01.19
  28.01.19

  Obyś jak najszybciej wyzdrowiał <3 M.

Wpłaty - 33

Justyna - awatar
8
Justyna
Marcin Morawski - awatar
50
Marcin Morawski
Michal - awatar
5
Michal
Anonimowy Darczyńca - awatar
400
Anonimowy Darczyńca
Dora OPP - awatar
50
Dora OPP
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
euLitwin Łukasz - awatar
20
euLitwin Łukasz
Ewelina - awatar
48
Ewelina
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij