Zbiórka Wspieraj Równość LGBTQ - zdjęcie główne

Wspieraj Równość LGBTQ

7 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

W związku z Pride Month 🌈 zapraszamy Was do wspólnego działania ✨

To czas, kiedy w sposób wyjątkowy możemy podkreślić znaczenie równości, akceptacji i wsparcia dla społeczności LGBTQ+. Właśnie teraz, gdy obchodzimy Pride Month, chcemy dzięki tej wyjątkowej okazji, wspólnymi siłami wesprzeć naszych przyjaciół i bliskich ze społeczności LGBTQ+ 🏳️‍🌈 Dołączcie do naszej misji, aby uczcić różnorodność, budować bezpieczne przestrzenie i walczyć o równość. Razem możemy sprawić, że ten Pride Month będzie naprawdę wyjątkowy!

Każdy zasługuje na życie, w którym może być sobą w pełni autentyczny. Od lat aktywiści i zwolennicy społeczności lesbijskiej, gejowskiej, biseksualnej, transpłciowej i queer (LGBTQ+) walczą o istotne ustawodawstwo i równouprawnienie, budując świat, w którym ludzie mogą swobodnie wyrażać siebie, bez obaw.

Mimo postępów, społeczność LGBTQ+ nadal boryka się z zagrożeniami przemocy i dyskryminacji. Codziennie osoby te są pozbawiane szansy na życie pełne nadziei, szczęścia i bezpieczeństwa – po prostu ze względu na to, kim są. To musi się zmienić.

Razem możemy świętować wyjątkowość społeczności LGBTQ+, tworzyć bezpieczne przestrzenie, promować inkluzję i walczyć o równość. Twój pojedynczy datek może wesprzeć szereg potrzeb LGBTQ+, w tym zasoby zdrowia psychicznego dla młodzieży LGBTQ+, działalność na rzecz równości, tworzenie bezpiecznych przestrzeni i wiele więcej. Dołączysz do nas?

Kto skorzysta z Twojej darowizny?

Dokonując wpłaty na Fundację Pomagam.pl, wspierasz pilne potrzeby oraz szersze, powszechne problemy związane ze społecznością LGBTQ+.

Poprzez tę zbiórkę masz możliwość pomocy osobom, które rozpoczęły zbiórki funduszy na Pomagam.pl oraz organizacjom działającym na rzecz podniesienia i wsparcia społeczności LGBTQ+. Z tego funduszu skorzystają organizacje wspierające tożsamość, dobrostan i wyrażanie się społeczności LGBTQ+. Wspieramy również osoby zajmujące się większymi problemami systemowymi dotyczącymi praw LGBTQ+ na poziomie lokalnym i ogólnokrajowym. Mamy nadzieję, że ten Fundusz pomoże ludziom żyć wolniej, bezpieczniej i równiej.

Weryfikujemy każdą zbiórkę, którą wspieramy, aby upewnić się, że Twoja darowizna wspiera różnorodne inicjatywy LGBTQ+. 

Czy jestem uprawniony do dotacji?

Aby zakwalifikować się do dotacji z naszego Funduszu, Twoja zbiórka na Pomagam.pl musi dostarczać bezpieczne przestrzenie, zasoby lub usługi dla społeczności LGBTQ+ bezpłatnie lub po niskich kosztach, promować inkluzję lub walczyć o równouprawnienie. Przykładowe wysiłki obejmują bezpłatne zakwaterowanie dla młodzieży LGBTQ+, która została wysiedlona, lub zbiórki funduszy na zorganizowanie Parady Równości. 

Jeśli zbierasz m.in. na:

👉 działania edukacyjne

👉 organizację Parad Równości

👉 prowadzenie hosteli interwencyjnych

👉 prowadzenie bezpłatnej infolinii

👉 tworzenie bezpiecznej przestrzeni dla osób LGBTQ+ w internecie

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Jeśli masz lub znasz zbiórkę, która może zakwalifikować się do dotacji, prosimy o przesłanie jej do przeglądu na adres [email protected]


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
7 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
nina - awatar
nina
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij