Zbiórka Na ratowanie i utrzymanie jeży - zdjęcie główne

Na ratowanie i utrzymanie jeży

548 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Schronisko w Piotrowie - awatar

Schronisko w Piotrowie

Organizator zbiórki

Jesteśmy schroniskiem dla zwierząt, od wielu lat każdej jesieni trafiają do nas na zimowanie malutkie jeże wymagające pomocy, bez której nie są w stanie przeżyć zimy ponieważ ich waga jest zbyt mała.

Zapewniamy im opiekę, leczenie i warunki odpowiednie do ich potrzeb. Do każdego malucha podchodzimy indywidualnie i dbamy o niego wg jego potrzeb. 

Aktualnie przebywa u nas 11 małych jeży w wadze od 160g do 400g. 

Opieka nad jeżami to ogrom pracy, głównie w godzinach wieczorno nocnych ponieważ są to zwierzęta nocne :)

Koszty opieki i zapewnienia im odpowiednich warunków niestety są duże, a nasze działania nie są finansowane przez nikogo. Odpowiednia dieta, zapewnienie ciepła maluchom, często pobyt w inkubatorze, utrzymanie czystości wszystko to generuje koszty dlatego musimy prosić o wsparcie. 

Nawet najmniejsze wsparcie jest dla nas bardzo cenne :) 

Jeśli nie jest Wam obojętny los naszych kolczastych maluchów to bardzo prosimy o wsparcie :)  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
548 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Schronisko w Piotrowie - awatar

Schronisko w Piotrowie

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kabuto - awatar
Kabuto
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Majusia - awatar
Majusia
5
klimunio - awatar
klimunio
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
21
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
ryszard zdrojewski - awatar
ryszard zdrojewski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Klimunio - awatar
Klimunio
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij