Zbiórka Pomoc dla mamy Elzbiety - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla mamy Elzbiety

Zbiórka Pomoc dla mamy Elzbiety - zdjęcie główne

Pomoc dla mamy Elzbiety

1 510 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać teraz
 
Sandra Mroczek - awatar

Sandra Mroczek

Organizator zbiórki

Mam na imię Sandra potrzebuje pomocy w leczeniu mamy chorej na nowotwór jelita grubego z przerzutami do wątroby. Jak to często w życiu bywa, najgorsze choroby odkrywamy przypadkiem 4 lata temu towarzyszył mamie ból brzucha, gdy pojechała do szpitala okazało się że to nowotwór jelita grubego,zostało usunięte jelito i podłączono stomie po roku udalo się podłączyć... Gdy mama była już pełna nadzieji i wiary do życia okazał się następny cios przerzut na wątrobę  chemioterapia i kolejna operacja z powodu powracajacego przerzutu na wątrobę... I znowu chemioterapia ale już silniejsza po której zaczęła dostawać trądzik, owrzodzenia 

Suchą pękająca skórę , brak kontaktu ze słońcem.. Po czym zaczęła tracić nadzieję w siebie i lepsze życie, ponieważ znowu okazał się przerzut na wątrobę A lekarze boją się podjąć operacji dalsze życie mamy może uratować tylko chemioterapia i ludzie dobrych serc .... Całościowe koszty leczenia konsultacji przekraczają nasze możliwości dlatego zdecydowaliśmy się poprosić was o pomoc.. 


Mama ma 48lat jest cudowna dobra i uśmiechnięta  osoba... W swoim życiu przeszła wiele ale nigdy nie straciła optymizmu i chęci pomagania innym.. Teraz trzeba pomóc jej 

Prosimy o wsparcie, nawet najmniejsza kwota dołoży cegiełkę do całości...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sandra Mroczek - awatar

  Sandra Mroczek

  27.11.19
  27.11.19

  Dokument potwierdzajacy chorobę mamy

  Zdjęcie aktualizacji 40 437

Komentarze


 • Genia Sz. - awatar

  Genia Sz.

  02.05.19
  02.05.19

  Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia. Genia Sz.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.02.19
  05.02.19

  ,🤗🤗🤗

 • Iwona ł - awatar

  Iwona ł

  05.02.19
  05.02.19

  🤗

1 510 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać teraz
 
Sandra Mroczek - awatar

Sandra Mroczek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Patrycja Patelczyk - awatar
Patrycja Patelczyk
50
Genia Sz. - awatar
Genia Sz.
50
Eskimo - awatar
Eskimo
100
Lenka Brylowska - awatar
Lenka Brylowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
29
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Teresa i Zygmynt - awatar
Teresa i Zygmynt
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij