Zbiórka Stacja Impreza - zdjęcie główne

Stacja Impreza

2 470 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Baryła - awatar

Maciej Baryła

Organizator zbiórki

Radio nadaje muzykę całą dobę przez internet, parę razy w tygodniu nadaje audycje na żywo w godzinach wieczorno-nocnych. Zazwyczaj jest to środa, piątek a czasem i sobota, zazwyczaj od 20:00 do północy lub dłużej. Od początku radio ma charakter niekomercyjny a co za tym idzie nie mamy reklam ani państwowego wsparcia. Promujemy artystów i wydarzenia artystyczne. Radio działa legalnie, zatem korzystamy z legalnych nośników i opłacamy tantiemy. Prosimy o wsparcie na koszty związane z funkcjonowaniem Stacji Impreza, oraz jej rozwojem. Obecnie radio można słuchać ze strony www.stacjaimpreza.pl oraz w aplikacjach: myTuner, Radio.pl i innych. Serdecznie dziękujemy.

Autorem pomysłu i nazwy jest Maciej Baryła. 

Nazwa "Stacja Impreza" jest zastrzeżonym słownym znakiem towarowym.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Maciej Baryła - awatar

  Maciej Baryła

  25.11.2021
  25.11.2021

  Dziękuję za kolejne wsparcie Stacji Impreza. Comiesięczne utrzymanie kosztuje 388-550 w zależności od liczby słuchających, w tym tantiemy. Na nowe płyty wydajemy od 150 do 400 zł miesięcznie, dotyczy to zarówno nowości jak i starszych pozycji wydawniczych.

Komentarze


 • Hania S. - awatar

  Hania S.

  09.11.2021
  09.11.2021

  Wszystkiego dobrego!

  • Maciej Baryła - awatar

   Maciej Baryła - Organizator zbiórki

   25.11.2021
   25.11.2021

   Wzajemnie Haniu, dziękuję :)

 • Adam40ton - awatar

  Adam40ton

  07.05.2021
  07.05.2021

  Nie jeden raz Stacja Impreza towarzyszy mi w trakcie nocnej jazdy dużym mobilem sprawiając, że kolejna kawa staje się zbędna. Dj pomaga mi,ja pomagam Djowi.

2 470 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Baryła - awatar

Maciej Baryła

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Anna Chyl - awatar
Anna Chyl
200
Anna - awatar
Anna
50
Tomasz Przyczyna - awatar
Tomasz Przyczyna
200
Jagoda Retel - awatar
Jagoda Retel
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Hania S. - awatar
Hania S.
50
Andrzej Szóstek - awatar
Andrzej Szóstek
50
Milusia - awatar
Milusia
50
Andrzej Szóstek - awatar
Andrzej Szóstek
50
Milusia - awatar
Milusia
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij