Błagamy o pomoc dla GABI

Zbiórka

Jesteśmy grupą wolontariuszy Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego fundacji Viva działamy na terenie trójmiasta i okolic.

Prosimy o pomoc w opłaceniu leczenia i hotelowania kotki GABI, która  nie miała lekkiego życia, choć teoretycznie miała „opiekuna”. Jak się komuś spodobało wpuszczał ją do domu, jak nie - wyrzucał na dwór na długie tygodnie. Rodziła kilka razy do roku, maluchy zabierano i pozbywano się ich „po wiejsku”.  Mimo to kicia jest bardzo związana z człowiekiem. Tuli się do twarzy, chętnie leży na ramieniu i rękach. Rozciąga się, ugniata powietrze, wtula całą sobą. Wystarczy ją lekko pogłaskać, by się rozmruczała. 

Nawet podczas pobierania krwi serwowała piękne mruczando - szczęśliwa, że człowiek się nią interesuje. Dotknięta przytupuje nawet na stole zabiegowym, widać to na zdjęciach.

Kiedy trafiła do lecznicy dopadła do misek jak szalona. Pełną miskę suchej karmy zjadła na poczekaniu, potem od razu dorwała się do wody. Straszny widok. Gabi jest chudziutka, leciutka jak piórko.

Kiedy poznałyśmy losy jej dzieci, które ginęły w tragicznych okolicznościach, bardzo zależało nam na wysterylizowaniu kotki. Ktoś ze wsi zdeklarował się opłacić zabieg. Co z tego wyjdzie – zobaczymy. Badanie krwi zrobiłyśmy „na kreskę”. Bałyśmy się podać wychudzonej kici narkozę bez sprawdzenia wyników.

Nie chcemy, by Gabi wracała na podwórko. Ma mały stan zapalny na pyszczku i tak bardzo się przytula! Zasługuje na pomoc, na dobry, ciepły, kochający dom. Nie mamy środków, by ją zatrzymać. Prosimy, pomóżcie nam opłacić pobyt Gabi w lecznicy po zabiegu i hotelik, by mogła u nas zostać. Pomóżcie opłacić leki. To nie jest majątek, jednak my zwyczajnie nie mamy tych środków. I bez Was nie możemy jej pomóc. Błagamy o szansę dla Gabi. 

Wolontariusze PKDT 

Wpłaty - 5

 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  20
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Lidia Ciborowska
  20
  Lidia Ciborowska
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  20
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  25
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Katarzyna
  10
  Katarzyna

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Obróc, aby zobaczyć stronę