Zbiórka Spraw by Gabisia zaczęła chodzić - zdjęcie główne

Spraw by Gabisia zaczęła chodzić

33 420 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 912 osób
Monika Rudko - awatar

Monika Rudko

Organizator zbiórki

Hej dorośli, potrzebuje pomocy w uzbieraniu funduszy na ćwiczenia i specjalistów dzięki którym zacznę chodzić ... w tym roku skończę 5 lat a wciąż nie potrafię chodzić... moja mama jeździ ze mną na rehabilitacje odkąd miałam 3 miesiące, pierwsze 2 miesiące spędziłam w szpitalach i na leczeniu cytomegalii wrodzonej cokolwiek to jest.. nie pamietam tego etapu ale mama pamięta doskonale. Nie chodzę i nie mówię bo moja lewa strona mózgu nie działa prawidłowo, mam tam duże obszary niedotlenione i bardzo bym chciała mimo to być jak mój starszy brat i siostra... oni biegają i mówią śpiewają, a ja? Zasuwam za nimi na czworaka a to czego chce pokazuje im w mojej książce.

Najlepiej rozumie mnie moja mama, z nią uczę się codziennie symboli migowych ale przede wszystkim najlepiej rozumiemy się sercem.. to ona nosi mnie wciąż na rękach odkąd byłam mała i teraz także mimo że jestem już przedszkolakiem...

bardzo chciałabym być jak inni, chce chodzić, chce biegać, chce mówić.. a to wymaga coraz więcej pracy i środków których nam brak..

Ostatnio mama jest bardzo smutna i dużo płacze, a to wszystko przez to, że nie może mi pomóc tak jak by chciała.. 

Środki które tu zbieramy to wyceniony jeden rok moich ćwiczeń, terapii z logopedą i turnusu rehabilitacyjnego.. nikt nie ma takich środków na swoim koncie czekających na wydanie, tylko dzięki pomocy innych będę mogła walczyć o swoje kroki, walczyć z tym by nie zostać do końca życia na czworaka... 

Bardzo bardzo proszę pomóżcie drobnymi gestami osiągnąć nasz cel, ja wiem że dam z siebie wszystko jak od pięciu lat by pokazać Wam że było warto. Mam dużo sił w sobie i moja mama wie to, dzięki temu jak ja walczę ona walczy także ze mną ❤️ Dziękujemy...

Komentarze


 • Magda - awatar

  Magda

  17.02.2019
  17.02.2019

  Dużo uśmiechu dla Gabi!

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  15.02.2019
  15.02.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Niejednolita - awatar

  Niejednolita

  15.02.2019
  15.02.2019

  Na zdrówko śliczna Gabrysiu <3

 • MBJH - awatar

  MBJH

  15.02.2019
  15.02.2019

  Dzielna Dziewczynka. Musi się udać! 💪🏻❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.02.2019
  14.02.2019

  Trzymam kciuki!

33 420 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 912 osób
Monika Rudko - awatar

Monika Rudko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 912

Paulina Sikora - awatar
Paulina Sikora
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Patryk - awatar
Patryk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gabi:* zdrowka:* - awatar
Gabi:* zdrowka:*
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij