Zbiórka Spraw by Gabisia zaczęła chodzić - zdjęcie główne

Spraw by Gabisia zaczęła chodzić

33 420 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 912 osób
Monika Rudko - awatar

Monika Rudko

Organizator zbiórki

Hej dorośli, potrzebuje pomocy w uzbieraniu funduszy na ćwiczenia i specjalistów dzięki którym zacznę chodzić ... w tym roku skończę 5 lat a wciąż nie potrafię chodzić... moja mama jeździ ze mną na rehabilitacje odkąd miałam 3 miesiące, pierwsze 2 miesiące spędziłam w szpitalach i na leczeniu cytomegalii wrodzonej cokolwiek to jest.. nie pamietam tego etapu ale mama pamięta doskonale. Nie chodzę i nie mówię bo moja lewa strona mózgu nie działa prawidłowo, mam tam duże obszary niedotlenione i bardzo bym chciała mimo to być jak mój starszy brat i siostra... oni biegają i mówią śpiewają, a ja? Zasuwam za nimi na czworaka a to czego chce pokazuje im w mojej książce.

Najlepiej rozumie mnie moja mama, z nią uczę się codziennie symboli migowych ale przede wszystkim najlepiej rozumiemy się sercem.. to ona nosi mnie wciąż na rękach odkąd byłam mała i teraz także mimo że jestem już przedszkolakiem...

bardzo chciałabym być jak inni, chce chodzić, chce biegać, chce mówić.. a to wymaga coraz więcej pracy i środków których nam brak..

Ostatnio mama jest bardzo smutna i dużo płacze, a to wszystko przez to, że nie może mi pomóc tak jak by chciała.. 

Środki które tu zbieramy to wyceniony jeden rok moich ćwiczeń, terapii z logopedą i turnusu rehabilitacyjnego.. nikt nie ma takich środków na swoim koncie czekających na wydanie, tylko dzięki pomocy innych będę mogła walczyć o swoje kroki, walczyć z tym by nie zostać do końca życia na czworaka... 

Bardzo bardzo proszę pomóżcie drobnymi gestami osiągnąć nasz cel, ja wiem że dam z siebie wszystko jak od pięciu lat by pokazać Wam że było warto. Mam dużo sił w sobie i moja mama wie to, dzięki temu jak ja walczę ona walczy także ze mną ❤️ Dziękujemy...

Komentarze


 • Magda - awatar

  Magda

  17.02.2019
  17.02.2019

  Dużo uśmiechu dla Gabi!

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  15.02.2019
  15.02.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Niejednolita - awatar

  Niejednolita

  15.02.2019
  15.02.2019

  Na zdrówko śliczna Gabrysiu <3

 • MBJH - awatar

  MBJH

  15.02.2019
  15.02.2019

  Dzielna Dziewczynka. Musi się udać! 💪🏻❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.02.2019
  14.02.2019

  Trzymam kciuki!

33 420 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 912 osób
Monika Rudko - awatar

Monika Rudko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 912

Paulina Sikora - awatar
Paulina Sikora
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Patryk - awatar
Patryk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gabi:* zdrowka:* - awatar
Gabi:* zdrowka:*
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij