Zbiórka Dla Bożki ❤️ - miniaturka zdjęcia

Dla Bożki ❤️

Zbiórka Dla Bożki ❤️ - zdjęcie główne

Dla Bożki ❤️

41 483 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 529 osób
Wpłać teraz
 
Edyta Żołnowska - awatar

Edyta Żołnowska

Organizator zbiórki

Kochani darczyńcy,jesteście aniołami 🙏🧚‍👼Dzięki wam moja ukochana bratowa Bożka  może skorzystać z cudownej kliniki w Opolu!!!! Dwa tygodnie intensywnej terapii i rehabilitacji,bez Was nie byłoby  to mozliwe!Bardzo,bardzo Wam dziękujemy za wszystkie wpłaty, jednak prosimy w miarę możliwości o dalsze.❤W tej klinice Bożenka  korzysta z  komory hiperbarycznej,💪🙂w której   spędza godzinę!Pozdrawiamy serdecznie ❗😊❤💜💚💛💙

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Edyta Żołnowska - awatar

  Edyta Żołnowska

  04.10.19
  04.10.19

  Kochani! Czas zmienić zdjęcie mojej ukochanej bratowej i mojego naj brata, który całe serce oddaje swojej jedynej ❤️Bożka robi postępy fizyczne, koordynacyjne i manualne, ale jeszcze wiele pracy przed nią🤞Bardzo dziękuję wszystkim, którzy nas wspierają, dodają otuchy i nadziei... nie wiem jak bez Was mój brat dałby radę👍Jak tylko będzie w stanie to wszystkim podziekuje, oczywiście włącznie z Bozenką 💙Swojaki dziękuję Wam 💜Powtórzę się... jesteście ANIOŁAMI 💙 💙 ❤️❤️💜💜🧡🧡

Komentarze


 • Beata Mroczek - awatar

  Beata Mroczek

  12.03.20
  12.03.20

  Trzymamy kciuki, całuski

 • Iza W - awatar

  Iza W

  11.03.20
  11.03.20

  Dużo wytrwałości i zdrowia! Bo kto jak nie Wy?

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.09.19
  25.09.19

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.09.19
  15.09.19

  Zdrowia!

 • Sylwia Jurecka (Korzeniowska) - awatar

  Sylwia Jurecka (Korzeniowska)

  30.08.19
  30.08.19

  Trzymaj się Dziewczynko! 30 lat a nic się nie zmieniłaś.

41 483 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 529 osób
Wpłać teraz
 
Edyta Żołnowska - awatar

Edyta Żołnowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 529

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Żaneta Osadnik - awatar
Żaneta Osadnik
2
Sebastian Połobiatko - awatar
Sebastian Połobiatko
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Darek Sobiech - awatar
Darek Sobiech
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
W722 - awatar
W722
50
Beata Mroczek - awatar
Beata Mroczek
50
Ilona - awatar
Ilona
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij