Zbiórka Wymarzona nauka tańca w Stanach. - miniaturka zdjęcia

Wymarzona nauka tańca w Stanach.

Przemek Pomorski - awatar

Przemek Pomorski

Organizator zbiórki

Hej! Na imię mam Przemek i jestem zwykłym 19-letnim nastolatkiem z marzeniami! 

Jeśli chodzi o moją historię to już za dzieciaka wiedziałem, że chcę się jakoś wyróżnić spośród społeczeństwa, nie chodzi o to, że chciałem być kimś super wyjątkowym, po prostu nie chciałem być zwykłą szarą masą. Od małego jest nam wmawiany jeden prosty system: szkoła, studia, a później ciężka praca na utrzymanie siebie i własnej rodziny, nie mówię, że to jest złe, ja po prostu od zawsze chciałem robić coś co kocham, cieszyć się życiem, zostać zauważonym, i robić w życiu to co lubię i z tego wyżyć. Wiem, scena jak z filmu prawda? Super szczęśliwe życie bez trosk, robiąc to co się lubi. Niewykonalne. Też w końcu do tego doszedłem. Jednak nagle w moim życiu pojawiło się coś co odmieniło wszystko, wywróciło wszystko do góry nogami: taniec. Zaczęło się od zwykłej zajawki, hobby, coś co po prostu kochałem robić. Lubiłem sobie wyobrażać siebie na wielkiej scenie, przed tysiącami ludzi, gdzie tańczę - robię to co kocham, cieszę tym siebie i dzielę się tą pozytywną energią z ludźmi, żyć nie umierać. Wiedziałem jednak, że to jest niemożliwe, bo jak ja taki zwykły nastolatek, mieszkający sobie gdzieś tam w Polsce może osiągnąć coś takiego. W końcu pojawił się drugi przełom, stwierdziłem, że muszę się wziąć za siebie i walczyć o swoje marzenia, przecież nic nie przychodzi samo prawda? I tak to się zaczęło, wspaniałe studio taneczne, dzienne ostre treningi, ciężka praca i pełno wyrzeczeń. Nie łatwo jest to wszystko pogodzić. Szczególnie jak jest się w tym wieku dorastania. To mnie doprowadziło do tego kim jestem teraz. Nie mówię, że jestem jakimś super wybitnym tancerzem, bo może to tak brzmieć, wręcz przeciwnie, mam jeszcze pełno do zrobienia i nauczenia się, to dopiero początek mojej walki o marzenia. 

Przyszedł czas, w którym za rok kończę szkołę i czas wziąć życie w swoje ręce i zagwarantować sobie przyszłość z marzeń. Moim największym marzeniem jest możliwość rozwijania swoich umiejętności w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Los Angeles, gdzie jest całe centrum tańca - hip hopu, czyli stylu jaki tańczę. Już od dłuższego czasu zbieram pieniądze na taki wyjazd, niestety nie udało mi się ich wiele nazbierać i starczy mi co najwyżej na bilet w jedną stronę i połowę w drugą. Taki wyjazd jest dla mnie na prawdę dużą szansą na rozwinięcie swoich umiejętności i spełnieniem moich największych, największych marzeń! 

Wiem, że kwota jaką potrzebuję nie jest mała i tak na prawdę nie wiem czy wystarczy, ale liczę, że z waszą pomocą, pomocą rodziny i dzięki swojej własnej pracy, której aktualnie szukam, w końcu uda mi się zrealizować mój cel, polecieć do LA i uczyć się pod okiem najlepszych z najlepszych tancerzy świata! 


                                  Tutaj jest moja pierwsza zrobiona w życiu choreografia:

                                   Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA WSZELKIE WPŁATY I POMOC! 

 POMAGACIE MI REALIZOWAĆ SWOJE MARZENIA, CZEGO PRZE NIGDY NIE ZAPOMNĘ!!!

Przemek Pomorski - awatar

Przemek Pomorski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij