Zbiórka Pomagamy Ewie walczyć z SM! - zdjęcie główne

Pomagamy Ewie walczyć z SM!

1 421 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paula Jakubowska - awatar

Paula Jakubowska

Organizator zbiórki

Dzień dobry! Nazywam się Paula, i zwracam się do was drodzy z prośbą o pomoc. O wsparcie, którego potrzebuje moja mama- Ewa, chorująca na stwardnienie rozsiane. Kiedy zdiagnozowano u niej tą podstępną i nieobliczalną chorobę, dostała się do programu leczenia lekiem hamującym objawy. To jedyna metoda, hamować i gasić. Jednakże, po latach stosowania skutki uboczne leku neurologicznego okazały się zbyt mocne, została podjęta decyzja o przerwaniu leczenia. W tym samym czasie odłożyłam na zakup olejku z wysoką zawartością CBD, oraz całym spektrum innych kannabinoidów które mają bardzo dobry wpływ na układ nerwowy, działają zdecydowanie lepiej i bez skutków ubocznych na objawy choroby mojej mamy. Organizm mojej mamy świetnie na to reaguje, oczywiście w momencie ciągłego stosowania! W tym momencie nie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na zakup tego olejku, ciężka sytuacja finansowa która nam towarzyszy, problemy ze zdrowiem mojej prababci inwalidki z którą mieszkamy i jest pod naszą stałą opieką- uniemożliwiają nam kontynuowanie leczenia.
Będę w stanie odkładać na ten olejek, niestety teraz sytuacja mi to uniemożliwia. Bardzo proszę was o pomoc, uzbierajmy wspólnie na dalsze leczenie mojej mamy! Pewnie znaczna większość osób czytających to nie zna mojej mamy, Ci natomiast którzy znają wiedzą że jest dobrym człowiekiem, poświęca się dla innych i pomaga, nawet gdy sama tej pomocy potrzebuje. 

Za zebrane pieniądze kupię dwa olejki, wystarczy to na nie całe dwa miesiące stosowania. Do tego czasu postaram się odłożyć pieniądze sama na kolejne dawki. Z góry Wam bardzo dziękuje, w imieniu mojej ukochanej mamy Ewy!

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 421 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paula Jakubowska - awatar

Paula Jakubowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 39

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Łukasz - awatar
Łukasz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ka,K - awatar
Ka,K
50
Joanna Jarzębowska - awatar
Joanna Jarzębowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Brygida Sobczak - awatar
Brygida Sobczak
200
M. Wesołowska-Rańda - awatar
M. Wesołowska-Rańda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij