Zbiórka Głodne kociopsie brzuszki! - miniaturka zdjęcia

Głodne kociopsie brzuszki!

Witajcie Kochani, zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie dla naszego zwierzakowego stadka.

Borykamy się z problemami finansowymi, pewnie dlatego że jako młoda organizacja nie mamy doświadczenia w promowaniu naszego Przytulidełka, może też dlatego że opieka nad stadkiem 12 kociaków, z których część potrzebuje stałej opieki lekarskiej i ciągłej uwagi, nie pozwala nam na siedzenie przed komputerem i udostępnianie naszej zbiórki :(

Jesteśmy jednak pełni nadziei że w przyszłości zdobędziemy zaufanie grupy dobrych ludzi, którzy nas będą wspierać a tym samym, razem z nami ratować będą te bezbronne istoty.

Obecnie pod naszą opieką znajduje się 12 dorosłych kocich brzuszków, 4 maleńkie, i starsza sunia Aza w której utrzymaniu pomaga nam Fundacja Dom dla Kundelka.

Naszą misją jest ratowanie osamotnionych, bezdomnych zwierzaków z terenu całego kraju które już od bardzo dawna nie mogą znaleźć drogi domu. 

My wychodzimy im naprzeciw, jeździmy po nie na drugi koniec Polski i oddajemy im do dyspozycji nasz dom, gdzie zaznają ciepła, szacunku i miłości. Oddajemy im też samych siebie, nasz czas i olbrzymie pokłady uczuć do braci mniejszych, jakie w nas drzemią!

Chcemy się rozwijać i nie zamykać w liczbie 12 kotków, mamy idealne warunki do tego by stworzyć bezpieczną przystać dla o wiele większego stadka. Do tego jednak potrzebne są pieniądze, których niestety ostatnio bardzo nam brakuje. 

Mamy w planach rozpocząć akcję adopcyjną, część kociaków znajdzie nowe domy, na ich miejsce przyjdą kolejne, porzucone, chore, niechciane... Te które nie znajdą domów już na zawsze zostaną z nami a my będziemy je kochać, pielęgnować, dbać o to by było szczęśliwe...

Jedyne co możemy zrobić to prosić Was o wsparcie. Nie ważne czy to będzie 1 zł czy 10, każda złotówka to dla naszych podopiecznych szansa na spokojne, zdrowe życie w domu który jest dla nich matecznikiem, oazą, przystanią... 

Za każdy, nawet najmniejszy przejaw empatii z państwa strony dziękujemy, nie w naszym imieniu ale w imieniu tych niechcianych bezbronnych istot.

Jeżeli ktoś z Państwa zechce wysłać do nas coś dla kociaków czy Azy, adres Przypulidełka podamy na pw. Zapraszamy też na naszą Facebookową stronę.

Dziękujemy ♡


Komentarze

 • Sylvia Lipiecki - awatar

  Sylvia Lipiecki

  15.07.17
  15.07.17

  wplaccie prosze...

  • Stowarzyszenie "Przytulidełko" - awatar

   Stowarzyszenie "Przytulidełko" - Organizator zbiórki

   16.07.17
   16.07.17

   Dziękujemy bardzo <3

Wpłaty - 14

Ania - awatar
10
Ania
Diana - awatar
40
Diana
Magda Popławska - awatar
200
Magda Popławska
Beata Gąsieniec - awatar
100
Beata Gąsieniec
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Karina - awatar
30
Karina
Ela. - awatar
50
Ela.
Anonimowy Darczyńca - awatar
120
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij